Matematyka

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne QUIZ. Matematyka dziecinnie prosta? Wasze pociechy znają odpowiedzi na te pytania

QUIZ. Matematyka dziecinnie prosta? Wasze pociechy znają odpowiedzi na te pytania

2022-06-14 5:00

QUIZ. Matematyka na dziecinnie łatwym poziomie? Wydaje się, że z tymi zadaniami powinniście sobie poradzić! Mamy dla was szybki test i 10 pytań z matematyki. Lepiej się nie pomylcie, bo wasze pociechy powinny znać odpowiedzi! Zapraszamy do wspólnej zabawy z portalem se.pl.

QUIZ. Matematyka dziecinnie prosta? Wasze pociechy znają odpowiedzi na te pytania

Pytanie 1 z 10
10 + 10 - 10 + 10 = ?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was prosty - mamy nadzieję - test wiedzy z matematyki, powszechnie znanej jako królowa nauk. Lepiej się nie pomylić, bo to wiedza ze wczesnych klas szkolnych! Życzymy Wam dobrej zabawy i powodzenia. Pochwalcie się wynikami w komentarzach!