Kalendarz

i

Autor: Canva

Jak dobrze znasz kalendarz?

QUIZ. Który miesiąc ma więcej dni? Szybki test, wynik może Cię zaskoczyć!

2023-05-30 5:00

Zbliża się koniec maja. Z tej okazji zapraszamy Was na nasz quiz, w którym będziecie się mogli popisać znajomością kalendarza. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: Który miesiąc ma więcej dni? Do wyboru będą trzy opcje. Rozwiążcie test i sprawdźcie, czy jesteście w stanie zdobyć komplet punktów.

Quiz: Który miesiąc ma więcej dni?

W naszym dzisiejszym quizie odpowiadacie na pytanie: Który miesiąc ma więcej dni? Do wyboru macie jeden z dwóch miesięcy bądź trzecią opcję - mają tyle samo dni. Sprawdźcie, jak dobrze znacie kalendarz, w którym na co dzień planujecie wszelakie aktywności. Pamiętajcie, aby nie korzystać z żadnych ściąg! Liczy się tylko Wasza wiedza. Poniżej 10 pytań. Powodzenia!

Quiz. Który miesiąc ma więcej dni?

Pytanie 1 z 10
Czerwiec czy lipiec?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.