Quiz geograficzny. Miejsca na ziemi, które kojarzą się z zimą

i

Autor: pixabay.com

Nie lada wyzwanie!

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Miejsca na mapie, które kojarzą się z zimą! Czy znasz je wystarczająco dobrze?

2022-12-01 5:00

Zima zbliża się wielkimi krokami! Gdzieniegdzie w Polsce już spadł pierwszy śnieg. Na samą myśl o mrozie człowiek chciałby się znaleźć w jakimś cieplejszym zakątku świata. My jednak skupimy się dziś na miejscach, której jednoznacznie kojarzą się z chłodem! Załóżcie szaliki, czapki i kurtki i wybierzcie się z nami w podróż. Przed nami 10 stacji, a właściwie pytań dotyczących najzimniejszych miejsc na mapie.

Nasz czwartkowy quiz geograficzny to już tradycja! Tym razem zabieramy Was do miejsc, które jednoznacznie kojarzą się z zimą, mrozem, śniegiem i chłodem! Na nadchodzi nieubłaganie. Przed Tobą 10 pytań. Liczymy, że uda Ci się zdobyć komplet punktów. Do dzieła!

Czwartkowy test z geografii. Miejsca na Ziemi, które kojarzą się z zimą!

Pytanie 1 z 10
1. Miasto, które często jest zwane "polskim biegunem zimna", to:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Otwarcie sklepu Primark w Katowicach

Zmiana czasu już dawno straciła sens?

Posłuchaj tych argumentów!

Listen to "Po co nam ZMIANA CZASU? Dr Jan Czarzasty: To nie jest racjonalne. RAPORT ZŁOTOROWICZA" on Spreaker.