Rogalów: Przygniotło go drzewo. 29-latek WALCZY O ŻYCIE w szpitalu [NOWE FAKTY]

2020-11-20 9:19 mucha
Przygniotło go drzewo
Autor: KPP Puławy Młody mężczyzna walczy o życie w szpitalu

Do poważnego wypadku doszło w Rogalowie pod Wąwolnicą, gdzie 29-latek został przygnieciony przez konar drzewa. Mężczyzna pracował przy wycince i nie zdążył odskoczyć na bezpieczną odległość. Został poważnie ranny, na szczęście lekarze uważają, że młody człowiek wyjdzie z tego cało. Co tam się stało?!

Do wypadku doszło w miejscowości Rogalów pod Wąwolnicą niedaleko Puław. 29-latek pomagał w wycince drzew. To niebezpieczna praca i dosłownie chwila zawahania się bądź rozkojarzenia kosztować może wiele. Przekonał się o tym młody człowiek z Lublina.

Zobacz też: Lublin: WIELKI POŻAR przy ul. Grygowej. DRAMATYCZNA akcja strażaków! Zobacz [ZDJĘCIA, WIDEO]

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 29-latek został przygnieciony przez konary ścinanego drzewa. Mężczyzna ciągnął linę uwiązaną do drzewa i nie zdążył uciec gdy upadało – opowiada podkom. Ewa Rejn-Kozak z policji w Puławach. Na szczęście nie był sam. 

Pożar hali magazynowej w Lublinie przy ul. Grygowej

Na pomoc ruszył mu obecny na miejscu właściciel działki, który wezwał pogotowie ratunkowe. Z poważnymi obrażeniami ciała mężczyzna trafił do szpitala w Lublinie. Zarówno ranny mężczyzna, jak i ten, który ruszył mu na pomoc, byli trzeźwi.