Przez kilka godzin leżał przykryty łodygami rzepaku. Miał zdumiewający powód

i

Autor: Lubelska Policja Poszukiwany listem gończym 52-latek trafił już do więzienia, gdzie odsiedzi zaległą karę pozbawienia wolności.

Nietypowa kryjówka

Przez kilka godzin leżał przykryty łodygami rzepaku. Miał zdumiewający powód

2023-05-27 11:43

Nietypową kryjówkę znalazł sobie poszukiwany listem gończym 52-letni mieszkaniec gminy Krzczonów. Mężczyzna schował się przed policją w... polu rzepaku i przez kilka godzin leżał na ziemi przykryty łodygami roślin. Całe poświęcenie na nic, bo funkcjonariusze i tak go znaleźli. 52-latek trafił już do więzienia, gdzie odsiedzi zaległą karę.

Poszukiwany listem gończym schował się w polu rzepaku. Przez kilka godzin leżał na ziemi

Sukcesem zakończyły się działania mundurowych z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ścigających 52-letniego mieszkańca gminy Krzczonów, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna został zatrzymany na terenie jednego z opuszczonych gospodarstw znajdujących się w powiecie lubelskim. Obecność 52-latka zdradził niedopałek papierosa tlący się w budynku oraz otwarte okno prowadzące na pole obsiane rzepakiem. To właśnie tam poszukiwany próbował ukryć się przed sprawiedliwością.

Zauważyli świeżo wydeptane ślady w trawie prowadzące w pobliski rzepak. Funkcjonariusze rozpoczęli dokładnie przeszukać pole. Po kilku godzinach poszukiwań i przemierzeniu hektarów pola znaleźli poszukiwanego. 52-latek leżał na ziemi zamaskowany łodygami rzepaku. W rozmowie z kryminalnymi przyznał, że nie spodziewał się, że policjanci będą tak wytrwale szukać go w rzepaku. Mieszkaniec gminy Krzczonów prosto z pola trafił do zakładu karnego. Spędzi tam ponad rok więzienia za groźby karalne.

Sonda
Uciekałeś/aś kiedyś przed policją?
Prawomocny wyrok dla Zygmunta W., oskarżonego o gwałty na kilkuletniej wnuczce