sąd

i

Autor: pixabay

Odpowiednia kara?

Przejechał 2-letniego synka renaultem. Ojciec skazany

2023-01-25 12:19

To był tylko jeden moment nieuwagi, a spowodował wielką tragedię i traumę. 15 czerwca Franciszek B., cofając na posesji rodziców swej partnerki, potrącił 2-letniego synka. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze i właśnie usłyszał wyrok. Przyznał również, że tragedia wywołała w nim traumę.

Do tragedii doszło w Lubartowie. 15 czerwca 53-letni Franciszek B. wraz ze swoją partnerką oraz 2-letnim synkiem pojechał odwiedzić rodziców kobiety. Podczas cofania na posesji, potrącił swoje dziecko. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, że życia chłopczyka nie udało się uratować. Jego ojciec został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci wskutek niezachowania ostrożności. W toku śledztwa ustalono, że mężczyzna nigdy wcześniej nie był karany, a w momencie wypadku był trzeźwy. Podczas procesu Franciszek B. przyznał, że tragedia wywołała w nim traumę i chce dobrowolnie poddać się karze. 24 stycznia w tej sprawie zapadł wyrok - sąd skazał go na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata i dwa tysiące złotych grzywny.

Dwa dni wcześniej opisywaliśmy inną tragedię z województwa lubelskiego, gdzie 4-letnia dziewczynka wpadła pod ciężarówkę. Proces w tej sprawie ma rozpocząć się w lutym. Kierowcy grozi osiem lat więzienia.

Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE