sąd

i

Autor: pixabay

Odpowiednia kara?

Przejechał 2-letniego synka renaultem. Ojciec skazany

2023-01-25 12:19

To był tylko jeden moment nieuwagi, a spowodował wielką tragedię i traumę. 15 czerwca Franciszek B., cofając na posesji rodziców swej partnerki, potrącił 2-letniego synka. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze i właśnie usłyszał wyrok. Przyznał również, że tragedia wywołała w nim traumę.

Do tragedii doszło w Lubartowie. 15 czerwca 53-letni Franciszek B. wraz ze swoją partnerką oraz 2-letnim synkiem pojechał odwiedzić rodziców kobiety. Podczas cofania na posesji, potrącił swoje dziecko. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, że życia chłopczyka nie udało się uratować. Jego ojciec został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci wskutek niezachowania ostrożności. W toku śledztwa ustalono, że mężczyzna nigdy wcześniej nie był karany, a w momencie wypadku był trzeźwy. Podczas procesu Franciszek B. przyznał, że tragedia wywołała w nim traumę i chce dobrowolnie poddać się karze. 24 stycznia w tej sprawie zapadł wyrok - sąd skazał go na rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata i dwa tysiące złotych grzywny.

Dwa dni wcześniej opisywaliśmy inną tragedię z województwa lubelskiego, gdzie 4-letnia dziewczynka wpadła pod ciężarówkę. Proces w tej sprawie ma rozpocząć się w lutym. Kierowcy grozi osiem lat więzienia.

Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?