Kubuś zbiera pieniądze na rehabilitację

i

Autor: zrzutka.pl

Idiotyczny żart kolegów

Powiesili 12-letniego Kubusia dla zabawy. Apel matki wyciska łzy

2023-01-18 8:54

To miała być wspólna zabawa znajomych chłopców. Nastolatkowie bawili się w wojsko i pewnym momencie wpadli na idiotyczny pomysł, by powiesić "wroga". Niewinna zabawa skończyła się tragicznie - 12-letni Kubuś doznał uszkodzenia mózgu. Najnowszy apel jego matki wyciska łzy.

Ta straszna historia wydarzyła się w 2018 roku. Grupa kolegów postanowiła pobawić się w wojsko. W pewnym momencie jeden z chłopców wpadł na idiotyczny pomysł, by powiesić "wroga". Niewinna zabawa zakończyła się tragedią - 12-letni Kubuś zaczął się dusić i tylko szybkiej reakcji sąsiada udało się uratować jego życie. Poszkodowany chłopiec został przetransportowany do szpitala, gdzie lekarze orzekli, że doszło do uszkodzenia mózgu. Kuba potrzebuje opieki przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. - Nasze życie runęło w momencie ,gdy lekarz wypowiedział słowa : ,,Przykro mi pani syn najprawdopodobniej nie przeżyje" ... Raptem ziemia się osunęła ...i kolejne słowa :Jeśli zdarzy się cud i syn przeżyje to do końca życia będzie roślinką... Kazano przygotować mi się na śmierć dziecka. Tylko nie podali przepisu na to, jak przygotować się na umieranie dziecka - opisuje jego mama na portalu zrzutka.pl. Kobieta nie zamierza się jednak poddawać i stara się zbierać pieniądze na leczenie ciężko chorego synka. Ty również możesz jej pomóc! Pieniądze są potrzebne zarówno na remont mieszkania, które trzeba dostosować do potrzeb niepełnosprawnego dziecka oraz na sprzęt rehabilitacyjny. Poniżej umieszczamy linki do zbiórek, gdzie można wesprzeć Kubę:

- zbiórka na remont mieszkania

- zbiórka na sprzęt rehabilitacyjny

Ciągle trwa zbiórka darów dla powodzian
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE