Piłkarz zmarł w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku

2020-09-22 21:02
Dominik Kazan, piłka nożna, Unia Hrubieszów
Autor: Unia Hrubieszów Klub z Hrubieszowa poinformował o śmierci Dominika Kazana

Nie żyje niespełna 24-letni piłkarz i trener Unii Hrubieszów Dominik Kazan. Tragiczną wiadomość podał klub na swojej stronie internetowej. Zawodnik zmarł w wyniku obrażeń po wypadku, do którego doszło pod koniec sierpnia.

Kazan urodził się w 1996 roku, grał na pozycji obrońcy. Rodzina zmarłego oraz Unia Hrubieszów pogrążyli się w żałobie, podobnie jak całe piłkarskie lokalne środowisko. Po tym jak doszło do wypadku, klub zapraszał sympatyków do oddawania krwi i do udziału w mszach świętych w intencji powrotu piłkarza do zdrowia. Kazan w stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem 23 sierpnia ze szpitala w Hrubieszowie do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie. Nie udało się uratować jego życia.

Makabra! Sędzia piłkarski i jego narzeczona zasztyletowani w swoim mieszkaniu

Klub z Hrubieszowa we wspomnieniu o zmarłym napisał:

Dominik Kazan miał zaledwie 8 lat, gdy rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną w Unii Hrubieszów. Trenując, podnosił swoje umiejętności, rywalizując w różnych ligowych rozgrywkach młodzieżowych, aż przyszedł dzień, że zadebiutował w rozgrywkach seniorów.

Ten skromy piłkarz skończył studia na AWF w Białej Podlaskiej, następnie reprezentował barwy juniorów starszych Wisły Puławy na szczeblu centralnym. W Unii Hrubieszów grał na pozycji środkowego obrońcy. Trenował również grupę juniorów młodszych w hrubieszowskim klubie.

Dominik, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego MKS Unia Hrubieszów, zawodnicy, pracownicy oraz administracja strony hrubieszowskiego klubu, składają wyrazy szczerego współczucia rodzinie oraz Najbliższym Dominika Kazana.

Jednocześnie wyrażamy naszą solidarność z rodziną Dominika w tych trudnych chwilach”.

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.