Wkurzył nastolatka i przez to pójdzie siedzieć. Szokujący obrót spraw

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/RyanMcGuire Wkurzył nastolatka i przez to pójdzie siedzieć. Szokujący obrót spraw

Opole Lubelskie. Wkurzył nastolatka i przez to pójdzie siedzieć. Szokujący obrót spraw

2022-05-26 9:16

Tego nie mógł przewidzieć. 41-letni przestępca podpadł… 14-latkowi. Wkurzył chłopaka i przez to pójdzie siedzieć. Szokujący obrót spraw! Mieszkaniec gminy Opole Lubelskie chciał uniknąć sprawiedliwości, ukryć się, przeczekać… Wiedział, że jest poszukiwany. Podpadł jednak nastolatkowi, a to – jak się okazuje – może mieć poważne konsekwencje.

Przez najbliższy czas będzie mógł rozmyślać o tym, że prędzej czy później i tak trzeba ponieść odpowiedzialność za łamanie prawa – przyznaje asp. szt. Edyta Żur z Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. Niewykluczone, że czas odsiadki nakłoni też 41-latka do przemyślenia swojego stosunku do dzieci i młodzieży. Dostał nauczkę, ale czy to podziała?

W niedzielne (22.05) policjanci z Opola Lubelskiego zostali wezwani na interwencję domową. Szybko stało się jasne, że akurat ta będzie inna niż wszystkie, a jej konsekwencje – znacznie poważniejsze.

Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?

Według zgłoszenia, mężczyzna opiekujący się 14 latkiem pod nieobecność matki, miał mu ubliżać – relacjonuje Żur. – Dziecko poskarżyło się na złe traktowanie i sprawa trafiła na policję.

Policjanci nie ignorują takich zgłoszeń, więc na miejsce ruszył patrol i zweryfikował fakty. Okazało się, że 41-letni „opiekun” nastolatka nie tylko jest niecierpliwy i zachowuje się – nazwijmy to – niestosownie, ale też ma znacznie więcej na sumieniu. Był poszukiwany listem gończym i powinien trafić do więzienia. I trafił! A nie doszłoby do tego, gdyby nie zdenerwował 14-latka.

Sonda
Wierzysz w sprawiedliwość?