Eksperci z Centrum MED ESTETYKA polecają zabiegi laserem na jesień! [ROZDAJEMY UPOMINKI]

2019-09-23 7:00
Nowe centrum MEDYCYNY ESTETYCZNEJ w Lublinie! MED ESTETYKA przy ul. Orkana
Autor: unsplash.com // Melan Cholia

Nowa lokalizacja Centrum MED ESTETYKA! W placówce przy ul. Orkana 7 w Lublinie znajdziecie teraz usługi medycyny estetycznej, kosmetologii i dużo, dużo więcej.

Koniec lata to nie koniec świata

Powietrze pachnie jesienią, a dzień zrobił się już naprawdę krótki. Lato skończyło się zbyt szybko. Warto zadbać, by nasza skóra nadal pozostała jednak piękna, słoneczna i promienna! Warto ją też zregenerować po „wakacyjnych szaleństwach”.

Długotrwała ekspozycja na słońce mogła sprawić, że na naszym ciele pojawiły się przebarwienia. To dlatego, że zapominamy o ochronie albo stosujemy kremy ze zbyt słabymi filtrami UV. Zmiany mogą pojawić się na czole, policzkach, nosie, dekolcie, jak i na dłoniach.

Po słonecznym lecie pojawiają się tzw. piegi, z czasem ciemniejące i bardziej widoczne. Przebarwienia u kobiet mogą pojawiać się też wraz z wiekiem i zwiększać swój rozmiar i „intensywność”. Nie wszystkie zmiany skórne są groźne, ale nie warto ich lekceważyć.

Recepta na przebarwienia

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Także w tym przypadku. Podstawą jest skuteczna ochrona przeciwsłoneczna i stosowanie zewnętrznych preparatów chroniących przed promieniowaniem UVB i UVA.

Gdy na filtry jest już za późno, można zastosować środki rozjaśniające. To może jednak prowadzić do efektów ubocznych, takich jak odbarwienie skóry wokół plamy.

Co w takim razie polecają specjaliści? – Skuteczną terapią są peelingi chemiczne, odpowiednio dobrane przez kosmetologa. Doskonałe efekty leczenia możemy zaobserwować przy zastosowaniu odpowiednich zabiegów laserem – tłumaczy Marlena Zarosińska, pielęgniarka medycyny estetycznej.

Najlepiej poradzić się eksperta i odwiedzić Centrum MED ESTETYKA pod nowym adresem!

Nowe centrum MEDYCYNY ESTETYCZNEJ w Lublinie! MED ESTETYKA przy ul. Orkana
Autor: MED ESTETYKA

Nowa lokalizacja Centrum MED ESTETYKA

Ul. Orkana 7 w Lublinie – warto zapamiętać ten adres. To nowa placówka Centrum Medycznego Luxmed w Lublinie. Znajdziecie tam szeroki wachlarz badań diagnostycznych, tomografię, rezonans magnetyczny, zajęcia dla kobiet w ciąży „Aktywna Mama”, świadczenia POZ i – co najważniejsze – kompleksowe usługi marki MED ESTETYKA.

To niejedna recepta na piękną jesień pod jednym adresem! Zabiegi medycyny estetycznej, endermologii, depilacji laserowej i kosmetologii oraz wiele, wiele więcej. Sprawdźcie sami!

Nowe centrum jest miejscem eleganckim, nowoczesnym, położonym w dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem. – Potencjał obiektu pozwolił nam na zwiększenie komfortu i dostępności oferowanych usług oraz znaczne poszerzenie oferty – przyznają przedstawiciele CM Luxmed.

Przy ul. Orkana 7 możecie skorzystać m.in. z zabiegów laserem Beauty Rejuve, idealnego sposobu na przebarwienia!

Nowe centrum MEDYCYNY ESTETYCZNEJ w Lublinie! MED ESTETYKA przy ul. Orkana
Autor: MED ESTETYKA

Laser Beauty Rejuve

Jak działa? – Laser Beauty Rejuve wykorzystuje technologię laserową i światła pulsacyjnego, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i wysoką skuteczność terapii, nawet na delikatnej i cienkiej skórze – wyjaśnia Marlena Zarosińska, pielęgniarka medycyny estetycznej z MED ESTETYKI.

Takie zabiegi to doskonały sposób na pozbycie się przebarwień. Promieniowanie wpływa na hemoglobinę i melaninę, sprawdzając się w terapii popękanych naczynek, trądziku różowatego, rumienia.

Do tego jest całkowicie bezpieczne i komfortowe, dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia zastosowanemu w urządzeniu.

Laserowy sposób na starzenie się skóry

Z wiekiem skóra na twarzy, szyi oraz dekolcie zaczyna wiotczeć, pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Czasu nie da się zatrzymać, ale rozwiązaniem jest „lifting bez skalpela”, czyli fotoodmładzanie z użyciem lasera.

Zabiegi laserem Beauty Rejuve odnawiają naskórek i stymulują produkcję kolagenu, który jest niezbędny do utrzymania właściwego napięcia skóry – wyjaśnia Marlena Zarosińska. – Po 40. roku życia pielęgnacja domowa, nawet najbardziej sumienna i kosztowna, to zbyt mało, aby cieszyć się gładką, elastyczną cerą.

Nowe centrum MEDYCYNY ESTETYCZNEJ w Lublinie! MED ESTETYKA przy ul. Orkana
Autor: MED ESTETYKA

Popękane naczynka i „pajączki”

Zaczerwienienia, „pajączki” i popękane lub rozszerzone naczynka, to problem wielu kobiet. Pojawia się wraz z wiekiem, ale są też inne czynniki „ryzyka”. Co z tym zrobić?

Koniecznie musimy rzucić palenie, zrezygnować z nadmiernego opalania i wizyt w solarium, gorących kąpieli i częstego spożywania alkoholu. Gruboziarniste peelingi, kremy z miodem czy toniki z alkoholem też nie będą naszym sprzymierzeńcem.

„Pajączki” to nie tylko problem estetyczny, ale też zdrowotny. – Mogą sygnalizować wiele chorób czy skórnych przypadłości, dlatego jak najszybsze zdiagnozowanie problemu jest kluczowe w całym procesie leczenia – tłumaczy Marlena Zarosińska.

Sposobem na rozszerzone, „popękane” naczynka też może być laser Beauty Rejuve. Takie zabieg są wykonywane w Centrum MED ESTETYKA przy ul. Orkana w Lublinie.

Eksperci z Centrum MED ESTETYKA polecają zabiegi laserem na jesień!
Autor: CM Luxmed

Rozdajemy upominki!

Mamy dla Was trzy zestawy upominków od Centrum MED ESTETYKA. Czekają na nowych właścicieli. Jak je zdobyć? Odwiedźcie profil Lublin – Eska Info na Facebooku i weźcie udział w naszej zabawie.

MED ESTETYKA
Centrum Medyczne Luxmed

Lublin, ul. Orkana 7

www.luxmedlublin.pl

tel.: 81 532 37 11

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE