Niósł na rękach kobietę. Zabił go samochód. Tragedia w Miłkowie

i

Autor: KWP Lublin Niósł na rękach kobietę. Zabił go samochód. Tragedia w Miłkowie

Tragedia na drodze

Niósł na rękach kobietę. Zabił go samochód. Tragedia w Miłkowie

2022-07-24 16:00

Tragiczny wypadek w miejscowości Miłków w pow. parczewskim (Lubelskie). W nocy z soboty na niedzielę (23/24.07.2022) doszło do potrącenia przez samochód 42-latka, który przechodząc przez ulicę niósł na rękach kobietę. Mężczyzna zmarł na miejscu, a jego towarzyszka walczy o życie w szpitalu.

Jak poinformował PAP mł. asp. Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, do zdarzenia doszło ok. godz. 22.30 na drodze lokalnej w miejscowości Miłków w terenie zabudowanym.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym 39-latek w terenie zabudowanym potrącił przechodzącego przez jezdnię 42-latka wraz z niesioną przez niego na rękach 54-latkę – przekazał w rozmowie z PAP policjant.

Zobacz koniecznie: Skandaliczne zachowanie rowerzystki na przejeździe kolejowym w Dęblinie! Co ona sobie myślała?! PKP publikuje nagranie

Pomimo prowadzonej reanimacji 42-latek zmarł na miejscu. Natomiast kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegóły wypadku.

Zobacz galerię zdjęć poniżej: Śmiertelny wypadek pod Płońskiem. 33-latek zginął po zderzeniu z łosiem!

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Pijany policjant spowodował śmiertelny wypadek