Biłgoraj: Maszynki do golenia padły łupem złodzieja. Dlaczego ukradł ich tak dużo?

2020-05-15 21:18 Mucha
Policja zatrzymała złodzieja
Autor: KWP Lublin Złodziej nie chciał powiedzieć, do czego mu tyle maszynek do golenia

Kilkadziesiąt... maszynek do golenia padło łupem 27-latka, który dosłownie porwał je z jednej z drogerii w Biłgoraju (woj. lubelskie). – Wpadł do środka, szybko chwycił łup i czmychnął jeszcze szybciej – opowiadali policjantom pracownicy sklepu. Na szczęście mundurowym udało się schwytać osobliwego złodziejaszka.

To wyglądało tak, jakby skok po maszynki 27-latek dokładnie zaplanował. Nie bawił się w chodzenie po sklepie i czekanie na sprzyjającą okazję. Po prostu wszedł szybkim krokiem do drogerii, złapał maszynki do golenia i dał nogę ze sklepu.

– Policjanci ustalili jego rysopis i niezwłocznie udali się na poszukiwania sprawcy kradzieży. Na ul. Jana Pawła II zauważyli mężczyznę, którego ubiór i rysopis zgadzał się z podanym przez pracowników drogerii – opowiadają policjanci. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży.

27-latek dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości 1500 zł, musi również zapłacić za skradziony towar. A to kolejne 400 zł.

Po co mu tyle maszynek? Nie ujawnił motywów, jakimi się kierował, sięgając po łup.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Super Raport 15 V (goście: Dworczyk, Dziambor)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.