Motocyklista z pasażerką jechali prawie 200 km/h [WIDEO]

i

Autor: Lubelska Policja - www.lubelska.policja.gov.pl Motocyklista z pasażerką jechali prawie 200 km/h [WIDEO]

Motocyklista z pasażerką jechali prawie 200 km/h [WIDEO]

2016-02-08 12:00

Jechał motocyklem prawie 200 km/h, na siedzeniu miał pasażerkę, a w dodatku nie reagował na policyjne sygnały. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 20-latkowi.

Zobaczcie policyjne wideo:


Do sytuacji doszło na drodze nr 17. Po południu policjanci zmierzyli prędkość motocykla jadącego w stronę Zamościa. - Jak się okazało, kierowca wraz z pasażerką w terenie zabudowanym jechał z prędkością niemalże 100 km/h. Funkcjonariusze włączyli sygnały dźwiękowe i błyskowe, jednak motocyklista nie reagował na nie - informuje lubelska policja.

Dalej było jeszcze szybciej, bo w miejscowości Łopiennik Podleśny motocyklista jechał już z prędkością przekraczającą 170 km/h, a obowiązuje tam ograniczenie do 90 km/h. - Kolejne pomiary prędkości wskazywały, iż motocyklista jechał z prędkością nawet 195 km/h – dodaje policja.

Ostatecznie funkcjonariusze zatrzymali motocyklistę w miejscowości Zakręcie. Okazało się, że 20-letni mężczyzna nie posiadał kategorii prawa jazdy uprawniającej do kierowania tego typu motocyklami. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Sprawą zajmie się sąd.