Tłusty czwartek 2024

Memy na tłusty czwartek 2024. Al Pączino i Pączek z Adwokatem bawią do łez! [ZDJĘCIA]

2024-02-08 16:44

Memy na tłusty czwartek 2024 bawią niezmiennie. Dziś, czyli 8 lutego 2024 roku świętujemy uwielbiany przez wszystkich łasuchów dzień. To w tłusty czwartek bez wyrzutów sumienia możemy zjeść tyle pączków, ile uda się nam zmieścić. Zobaczcie to święto pączków oczami internautów. Przygotowaliśmy dla Was galerię najśmieszniejszych memów na tłusty czwartek 2024!

Memy na tłusty czwartek 2024

Tłusty czwartek 2024 wypada 8 lutego. To wyczekiwane przez wielu święto słodkiego obżarstwa. Tego dnia wielu z nas marzy o zjedzeniu pączka. W oczekiwaniu na tłusty czwartek 2023 przygotowaliśmy dla was coś specjalnego.

Zobacz: Tłusty czwartek w PRL-u. Pączki smażono na końskim łoju. Kolejki były gigantyczne, zupełnie jak teraz!

Jak co roku, internauci nie zawodzą i specjalnie na święto pączka przygotowali zabawne grafiki. Nabijają się na nich z kolejek po pączki, ze spalania kalorii po zjedzeniu pączków i z obżerania się słodyczami. W naszej galerii memów na tłusty czwartek nie mogło oczywiście zabraknąć tzw. klasyków, takich jak mem z "Alem Pączino", czy mem "Pączek z Adwokatem".

Zobaczcie naszą galerię na tłusty czwartek 2024 i dajcie znać, który mem rozbawił was najbardziej - WYSTARCZY KLIKNĄĆ W ZDJĘCIE PONIŻEJ.

Sonda
Ile pączków planujesz zjeść w tłusty czwartek?
Tłusty czwartek w Białymstoku

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Uważaj na TE proste błędy!

Posłuchaj, jak odchudzać się z głową i cieszyć się normalnym życiem!

Listen on Spreaker.