Dzień Babci na wesoło!

Memy na Dzień Babci 2023. Twoja babcia pęknie ze śmiechu jak to zobaczy [GALERIA]

2023-01-21 8:00

Dzień Babci 2023. 21 stycznia to bardzo ważny dzień w kalendarzu każdego z nas. To tego dnia składamy życzenia i wręczamy drobne prezenty swoim ukochanym babciom. To właśnie na tę okazję przygotowaliśmy śmieszne memy z babciami w rolach głównych! Zobaczcie, najciekawsze grafiki w internecie. Memy na Dzień Babci 2023.

Dzień Babci - święto obchodzone dla uhonorowania babć; w dzień ten wnuki składają życzenia swoim babciom. W Polsce obchodzone 21 stycznia, w tym samym dniu w Bułgarii i Brazylii, a w Hiszpanii – 26 lipca.

Zobacz: Życzenia na Dzień Babci 21.01.2023. Wyjątkowo piękne wierszyki z okazji Dnia Babci 21 stycznia 2023. "Kochana babciu!"

Pomysł utworzenia święta w Polsce pojawił się w tygodniku „Kobieta i Życie” w 1964 roku. Już rok później święto to zaczął popularyzować „Express Poznański”, a jego głównym pomysłodawcą był Kazimierz Flieger.

Zobaczcie memy i grafiki, które rozbawiłyby niejedną babcię!

Sonda
Obchodzicie dzień babci i dzień dziadka?
Za co Polacy kochają swoje babcie? Sonda z okazji Dnia Babci i Dziadka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE