Makabra pod Chełmem. Nie żyje 61-letni pieszy. Zginął pod kołami audi

i

Autor: Policja Makabra pod Chełmem. Nie żyje 61-letni pieszy. Zginął pod kołami audi

Potworna śmierć

Makabra pod Chełmem. Nie żyje 61-letni pieszy. Zginął pod kołami audi

2023-01-14 11:43

Do potwornego wypadku doszło wieczorem w piątek, 13 stycznia, pod Chełmem. W miejscowości Czułczyce (gm. Sawin) kierujący audi 37-latek potrącił 61-letniego pieszego. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Przyczyny tragicznego w skutkach wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Śmiertelne potrącenie pieszego pod Chełmem

Do tragedii doszło 13 grudnia przed godz. 20 w miejscowości Czułczyce. Z ustaleń policji wynika, że kierujący audi 37-letni mieszkaniec Chełma, potrącił pieszego. Obrażenia, jakich doznał 61-latek, były zbyt poważne. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Mieszkaniec gminy Sawin zginął na miejscu.

Policjanci oraz prokurator pracowali przez wiele godzin na miejscu tragedii. Kierujący audi 37-latek został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. - Był trzeźwy - zapełniła mł. asp. Skowrońska z Policji Lubelskiej.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Mundurowi będą wyjaśniali szczegółowe okoliczności wypadku. - Ciało 61-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia - przekazała policjantka.

Na razie policjantom udało się ustalić, że do zdarzenia doszło w obszarze niezabudowanym, na drodze nieoświetlonej, a pieszy, który zginął, nie posiadał elementów odblaskowych.

Sonda
Nosisz odblaski wychodząc po zmroku?