Po wypadku karetki do szpitala trafiło pięć osób

i

Autor: screen Youtube.com/Rafał Pietrawski Po wypadku karetki do szpitala trafiło pięć osób

Lublin: Tragiczna noc na drogach regionu: przewrócona karetka, pijany kierowca i potrącony pieszy [WIDEO]

2016-03-04 9:29

Czwartkowy wieczór dla lubelskich służb ratunkowych był niezwykle pracowity. Na terenie Lublina doszło do dwóch poważnych wypadków. Dziś rano, do kolejnego doszło w Janowie Lubelskim.

Potrącenie

Utrudnienia dla kierowców są na Drodze Krajowej nr 74. W Janowie Lubelskim samochód dostawczy potrącił pieszego. Ranna jest jedna osoba.

Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Frampola. Policja wprowadziła ruch wahadłowy. Przewidywane utrudnienia w przejeździe na odcinku Janów Lubelski – Frampol potrwają do godziny ok. 9.30.

Wypadek karetki

W czwartek późnym wieczorem na rondzie Berbeckiego (skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich) doszło do wypadku z udziałem karetki pogotowia ratunkowego.

Osobowy nissan uderzył w jadącą na sygnałach karetkę. Karetka przewróciła się na bok. Pięć osób trafiło do szpitala.

Moment wypadku i akcji ratowniczej nakręcili użytkownicy serwisu Youtube:

Pijany kierowca

Późnym wieczorem (03.03.) na Pawiej samochód wypadł z drogi. Istniało zagrożenie pożaru ponieważ z samochodu wydobywał się dym. Służby, które udały się na miejsce znalazły w samochodzie nieprzytomnego mężczyznę – informuje lublin112.

Kierowca wciąż siedział za kierownicą. Ratownicy nie mogli nawiązać z nim kontaktu, lecz wyczuli silną woń alkoholu. 55-latek był tak pijany,że nie był w stanie samodzielnie stać na nogach. W organizmie miał blisko 5 promili alkoholu.