Lublin: Darmowe parkingi w centrum miasta [ADRESY]

2017-04-06 14:54

Zostawiając auto na cały dzień w Lublinie w płatnej strefie można zapłacić nawet ponad 20 złotych! Jak uniknąć ogromnych kosztów i nie płacić? Znaleźliśmy dla Was darmowe miejsca parkingowe w pobliżu centrum miasta!

W ścisłym centrum miasta działa podwójna Strefa Płatnego Parkowania – droższa Podstrefa A oraz niewiele tańsza Podstrefa B. Obowiązuje od skrzyżowania Al. Tysiąclecia i al. Unii Lubelskiej, wzdłuż Bystrzycy, al. Piłsudskiego, Lipową, Akademicką i Łopacińskiego, przecina Al. Racławickie i zbiega w dół al. Długosza, ul. Leszczyńskiego i Czechowską do Al. Solidarności okalając całe centrum miasta.

Strefa działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00. Zaledwie pierwszą godzinę zapłacicie 3 zł w Podstrefie A oraz 2 zł w Podstrefie B. Opłata minimalna za 16 i 15 min parkowania kosztuje analogicznie 0.80 zł oraz 0.50 zł.

Gdzie parkować i nie płacić?

Znaleźliśmy dla Was miejsca, które znajdują się tuż przy Strefie Płatnego Parkowania i mają dużo miejsc wolnych, a co najważniejsze – zostawiając na nich auto nie ponosicie żadnych kosztów.

Gdzie są darmowe parkingi w Lublinie? Sprawdź adresy w galerii powyżej!