Tragiczny wypadek na trasie Silin-Morąg

i

Autor: Paweł Kicowski/Super Express Na trasie Silin-Morąg mężczyzna najpierw zderzył się z rowerzystą, wypadł z drogi, uderzył w drzewo i wylądował w rowie.

Lubelskie: Tragedia na DK19. Samochód zabił go na miejscu!

2021-10-10 11:32

Tragiczna śmierć na krajowej dziewiętnastce w Mieczysławce, wiosce w województwie lubelskim. Dzisiejszej nocy na jezdni zginął mężczyzna, pieszy wszedł prosto pod auto. Kto zawinił? Zbada prokuratura.

Potworny wypadek na DK 19 w miejscowości Mieczysławka (woj. lubelskie, pow. lubartowski). Według informacji przekazanych przez policję, w nocy około 00.30 30 na nieoświetlonym odcinku drogi krajowej nr 19 doszło do śmiertelnego wypadku. 

Mężczyzna przechodził przez jezdnię i wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód. Pieszy poniósł śmierć na miejscu - precyzuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie st. sierż. Jagoda Stanicka. Dodaje, że jego tożsamość jest obecnie ustalana.

Zobacz też: Horror w Woli Lisowskiej. Pieszy zginął pod kołami ciężarówki

Kierowca samochodu, 46-latek z powiatu bialskiego, był trzeźwy. po wypadku sam trafił do szpitala. W nocy oględziny miejsca zdarzenia prowadziła policja pod nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana przez ok. cztery godziny. Ruch odbywał się objazdami.

Pogrzeb Magdy i jej córeczki Gabrysi pod Pułtuskiem