Paskudy. Volkswagen przejechał 63-letniego mężczyznę

i

Autor: Policja Lubelska Paskudy. Volkswagen przejechał 63-letniego mężczyznę

Leżał z rowerem na jezdni. Przejechał po nim volkswagen. Makabryczny wypadek w Paskudach

2021-04-17 12:34

Tragiczny wypadek w miejscowości Paskudy (woj. lubelskie). Nie żyje 63-letni mężczyzna, którego śmiertelnie potrącił samochód marki volkswagenem LT. Ofiara leżała z rowerem na jezdni. Kierowca pojazdu nie zauważył mężczyzny i doszło do tragedii. Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia.

Śmiertelny wypadek w Paskudach. Nie żyje 63-latek

Wypadek w Paskudach (woj. lubelskie) mia miejsce w piątek około godziny 22.30 na drodze relacji Zakrzew-Wierzchowiny. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z radzyńskiej komendy, kierujący samochodem marki Volkswagen LT jadąc drogą nieoświetloną i poza obszarem zabudowanym najechał na leżącego na jezdni wraz z rowerem mężczyznę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 63-latek poniósł śmierć na miejscu - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Czytaj koniecznie: Cieszyn. Malutkie dzieci trafiają do jednej urny. To pomysł matki, która przeżyła prawdziwy dramat

Nocna makabra w Piastowie. Nie żyje 21-latka

Jak dodają policjanci na miejscu tragedii prowadzone były oględziny pod nadzorem prokuratora. Ciało ofiary wypadku zostało przekazane do zakładu medycyny sądowej celem przeprowadzenia sekcji. - Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego pojazdem. 34-latek był trzeźwy. Z ustaleń mundurowych wynika także, że 63-latek nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie - podsumowuje Anna Komola z lubelskiej policji.

Czytaj koniecznie: Zabagno. Tragiczny wypadek na DK 22! Zginął kierowca i dwie kobiety

Pogrzeb Pauliny z Dąbrówek