Leśniowice: Awantura mogła zakończyć się TRAGEDIĄ. W domu był prawdziwy ARSENAŁ

2020-12-24 21:41

Aż trudno wyobrazić sobie, jak mogłaby skończyć się ta awantura między dwojgiem kompletnie pijanych ludzi, gdyby nie interwencja policji. Na posesji znajdował się prawdziwy arsenał.

W środę wieczorem policjanci zostali wezwani do awantury domowej pomiędzy partnerami na jednej z posesji w gminie Leśniowice. Policjanci z komisariatu w Żmudzi, którzy pojechali pod wskazany adres, zauważyli w jednym z pomieszczeń porozrzucane naboje i dynamit. Na miejsce natychmiast skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza i policyjni kontrterroryści z Lublina.

- Funkcjonariusze przy użyciu psów służbowych przeszukali teren. Znaleźli dziesięć lasek dynamitu, blisko pięćset spłonek i dwieście pocisków od naboi - informuje komisarz Ewa Czyż z lubelskiej policji. - W związku z tą sprawą zatrzymali 37-letnią kobietę i 38-letniego mężczyznę. W chwili zatrzymania oboje byli nietrzeźwi.

Obojgu mogą grozić poważne konsekwencje. Posiadanie tego typu przedmiotów bez wymaganego zezwolenia zagrożone jest karą więzienia do lat 8.

Zobacz też: Krupe: CIĄGNIK BEZ KIEROWCY! Traktor uciekł rolnikowi. Nieprawdopodobne! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Naga kobieta na ulicach Świnoujścia