Kolonia Siedliszczki. Autokar wpadł do rowu! W środku było 25 osób

i

Autor: lubelska policja Kolonia Siedliszczki. Autokar wpadł do rowu! W środku było 25 osób

Kolonia Siedliszczki. Autokar wpadł do rowu! W środku było 25 osób

2022-02-03 13:02

W miejscowości Kolonia Siedliszczki w województwie lubelskim autokar, którym podróżowało 25 osób wpadł do rowu, a następnie przewrócił się na bok! Wyglądało bardzo groźnie, na szczęście nikt nie został ranny. Szczegóły poniżej.

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę (2.02.2022) po godzinie 21:00 w miejscowości Kolonia Siedliszczki. Autobus rejsowy jadący z Ukrainy do Szczecina zjechał z drogi, a następnie wjechał do rowu i przewrócił się na bok!

- W autobusie wraz z kierowcą podróżowało 25 osób. Nikt z podróżujących nie wymagał hospitalizacji, a drobna pomoc medyczna była udzielana osobom na miejscu - informuje starszy aspirat Elwira Domaradzka z lubelskiej policji.

Polecamy: Lubartów: Paweł zadźgał Annę na środku ulicy. Jaka kara dla zabójcy?

Wszyscy podróżujący autokarem  zostali przewiezieni do remizy strażackiej w Piaskach, gdzie w cieple oczekiwali na podstawienie kolejnego autokaru. Kierowca został ukarany mandatem.

- 57-letni kierowca autobusu został ukarany w drodze postępowania mandatowego. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie zaśnięcie mężczyzny za kierownicą - mówi starszy aspirat Elwira Domaradzka.

Zobacz też: Ksiądz Sebastian zgwałcił młodą kobietę?! W parafii rozpętało się piekło

Brutalny mord znanego biznesmena. Policja ujawniła nowe fakty w sprawie
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?