Kobieta poszła do łazienki. Jej 4-letni synek zniknął z domu

i

Autor: Pixabay Kobieta poszła do łazienki. Jej 4-letni synek zniknął z domu

Kobieta poszła do łazienki. Jej 4-letni synek zniknął z domu

2022-07-05 17:11

Niecałą godzinę trwały poszukiwania 4-latka, który w poniedziałek zniknął z domu w Białej Podlaskiej; chłopiec został odnaleziony w samochodzie na sąsiedniej posesji - poinformowała we wtorek policja.

Kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z KMP w Białej Podlaskiej przekazała, że zgłoszenie o zaginięciu chłopca policjanci odebrali w poniedziałek po godz. 14. Ustalili, że 4-latek zniknął z domu, kiedy opiekująca się nim mama wyszła na chwilę do łazienki. - Bliscy nie wiedzieli gdzie i w jakim kierunku się oddalił – podała policjantka. Dodała, że po sprawdzeniu domu i posesji rodzina zaalarmowała służby. Policjanci ustalili, że chłopiec jest fanem motoryzacji. Na jednej z sąsiednich posesji zauważyli zaparkowane auto, a w nim minimalny ruch. - Kiedy podeszli bliżej zauważyli zaginionego chłopca leżącego na tylnym siedzeniu zamkniętego od środka auta - przekazała policjantka.

Czytaj też: Szczecin. Szymuś skonał w nagrzanym aucie. Matka usłyszała zarzuty

Nożownik ranił dziecko, bohaterski taksówkarz zareagował w porę

Policjantom udało się otworzyć drzwi i wydostać z nagrzanego pojazdu przestraszonego i zmęczonego chłopca, który trafił pod opiekę lekarzy. Salczyńska-Pyrchla poinformowała, że poszukiwania trwały niecałą godzinę od chwili zgłoszenia i wzięło w nich udział blisko 50 policjantów. Zaapelowała do rodziców o pilnowanie dzieci i informowanie policji o ich zaginięciu.

Czytaj też: Rolnicy Podlasie. Emilia Korolczuk wyznała prawdę o tym, co się dzieje na Ranczu Laszki. "Włażą jak do siebie"

Sonda
Czy ktoś z twojej rodziny czy znajomych kiedyś zaginął?