Lubelskie: Morderstwo przzd internatem! 16-latek zginął od kuli

i

Autor: pixabay.com./zdjęcie poglądowe Lubelskie: Morderstwo przzd internatem! 16-latek zginął od kuli

Kluczkowice: 16-latek ZASTRZELONY przed internatem. HORROR! Kto pociągnął za spust?

2020-11-03 7:17

Przerażające wydarzenia w Kluczkowicach, w województwie lubelskim. 16-latek z Kazachstanu zginął zastrzelony przed własnym internatem. Chłopiec mieszkał tam w ramach wymiany międzynarodowej. Podobno wyszedł do sadu po jabłka. Dlaczego doszło do tej tragedii? Co tam się stało? Odpowiedzi szuka policja i prokuratura.

Dramatyczne sceny rozegrały się w nocy z niedzieli na poniedziałek (1-2 listopada) w Kluczkowicach. 16-letni chłopiec, mieszkaniec Kazachstanu, wychodzi przed internat. Tam pada strzał, a nastolatek ginie.

Zobacz więcej: Lubelskie: HORROR! Ciężarówka nagle stanęła w płomieniach

Prokuratura Rejonowa w Opolu Lubelskim próbuje ustalić szczegóły. Procedury już ruszyły. Do tej pory wiadomo tylko, że kilku mieszkańców internatu wyszło w nocy w okolice pobliskiego sadu. Tam miało dojść do wystrzału z broni palnej, który okazał się śmiertelny. Chłopca nie udało się uratować mimo podjętej reanimacji.

Kto pociągnął za spust i dlaczego? Rzecznik prokuratury Agnieszka Kępka nie zdradza nic więcej. Z danych przekazanych przez RMF 24 wynika, że już w środę (3 listopada) odbędzie się sekcja zwłok.

Na miejscu tragedii przez wiele godzin pracowali technicy i policjanci, zabezpieczając wszystkie ślady. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że strzał mógł paść z samochodu. Jak było naprawdę? Śledczy nie komentują sprawy, czekając na wyniki sekcji zwłok nastolatka. Wkrótce więcej informacji na temat dramatu w Kluczkowicach.

Ogromna demonstracja we Wrocławiu. Ulicami przeszedł marsz 8 gwiazd