Lubelskie: HORROR! Ciężarówka nagle stanęła w płomieniach

i

Autor: Policja Lubelska

Lubelskie: HORROR! Ciężarówka nagle stanęła w płomieniach

2020-11-01 19:28

Dramatyczne zdarzenie w niewielkiej miejscowości Białka koło Lublina. 41-letni kierowca ciężarówki musiał uciekać z ciężarówki, bowiem ta stanęła w płomieniach. Na razie nie wiadomo, co dokładnie się stało. Przyczyny bada policja.

Do zdarzenia doszło 31 października około godz. 18.00. Jak relacjonuje lubelska policja dyżurny policji w Krasnymstawie dostał informację o płonącej ciężarówce stojącej na poboczu przy drodze wojewódzkiej nr 842 na wysokości miejscowości Białka. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi.

Kradli w Lublinie japońskie AUTA i sprzedawali na CZĘŚCI. Trafili za kratki przez dziecinny BŁĄD

- Jak się okazało, 41–letni kierowca z gminy Szastarka kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo wraz z naczepą przewożącą buraki jeszcze w trakcie jazdy zorientował się, że coś dzieje się z pojazdem i natychmiast zjechał na parking. Tam zauważył, że kabina volvo stanęła w ogniu - informuje młodszy aspirant Jolanta Babicz z lubelskiej policji. Na szczęście kierowcy nic się w tej sytuacji nie stało.

QUIZ. Gwiazdy, sportowcy, aktorzy. Oni odeszli w ciągu roku. Pamiętasz ich?

Według wstępnych ustaleń przyczyną zapalenia się ciężarówki była nieszczelność układu paliwowego. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie.

Znicze pod siedzibą PiSu