Na Arenie czekać będzie miejsc na 12 tysięcy widzów

i

Autor: livepict.com, CC BY-SA 3.0, wikimedia.org Na Arenie czekać będzie miejsc na 12 tysięcy widzów

Katie Melua i Mela Koteluk w Lublinie: Festiwal Smaku przyciąga gwiazdy [CENY BILETÓW]

2015-07-16 19:58

We wrześniu na Arenie Lublin wystąpią piosenkarki światowego formatu. MOSiR szykuje miejsc dla 12 tysięcy widzów.

Koncertowy wrzesień w Lublinie rozpocznie się już 3 września. Główną gwiazdą koncertów w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku będzie Katie Melua. Wiemy też, że przed brytyjską wokalistką wystąpi Polka – Mela Koteluk.

Ceny biletów

Najtańsze widzowie kupią już za 15 złotych. Miejsca na trybunach kosztować będą po 25 złotych, ale kupując co najmniej trzy bilety widzowie zapłacą po 15 złotych za osobę. Droższe są miejsca na płycie stadionu, w kwotach 40, 55 i 75 złotych. Najdroższe są ceny za wejście VIP. Za 200 złotych poza gwarantowanymi doznaniami muzycznymi będzie również przygotowany catering.

Zapisaliście w kalendarzach? Wkrótce rusza sprzedaż biletów na jedyny taki koncert Katie Melua w Polsce. O tym, jak kupić bilet na stronie: http://www.europejskifestiwalsmaku.pl

Posted by Europejski Festiwal Smaku w Lublinie on 5 lipca 2015

Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza o godzinie 10.00 w najbliższy poniedziałek 20 lipca. Szczegóły znajdziecie na stronie Eventim.

Tym razem MOSiR obiecuje promocję koncertu razem z Europejskim Festiwalem Smaku. Billboardy staną w Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu i Wrocławiu.

Europejski Festiwal Smaku w tym roku trwał będzie od 2 do 6 września. Siódma edycja imprezy odbędzie się pod hasłem „Gruzja! Taste of Georgia!”. Jedną z atrakcji, którą już dziś możemy zdradzić jest Gruzińskie Miasteczko Smaku, które stanie przed Ratuszem. Dodatkowo w Lublinie pojawią się gruzińscy winiarze, lalkarze z Wrocławia, klezmerki z Izraela, trębacze z Macedonii oraz kucharze z całego świata.