Lubelski muzyczny Teatr ITP jest najstarszym studenckim teatrem w Polsce

i

Autor: fanpage Teatr ITP Lubelski muzyczny Teatr ITP jest najstarszym studenckim teatrem w Polsce

Jesteś studentem? Zostań aktorem! Teatr ITP przeprowadzi casting

2015-10-19 10:56

Trzeba posiadać talent wokalny lub teatralny i zgłosić się na casting. Największy studenci teatr muzyczny w Polsce szuka aktorów.  

Teatr ITP zaprasza szczególnie studentów z I i II roku. Wśród pożądanych wymagań są umiejętności wokalne, teatralne lub taneczne oraz miłość do pracy scenicznej i chęć pracy w zespole. Każdy aktor musi zobowiązać się do przychodzenia na próby, które odbywają się we wtorki i czwartki od godziny 18.00 do 21.00.

Jak się przygotować na casting?

Kobiety na przesłuchania muszą przygotować jeden krótki utwór muzyczny. W nim panie najlepiej ukaże swoje możliwości wokalne. Mężczyźni mają wybór, albo tak jak panie przygotują utwór muzyczny, albo krótki utwór prozatorski ukazujący umiejętności teatralne.

To nie wszystko. - W czasie przesłuchania będzie przeprowadzona krótka rozmowa na temat Twojego doświadczenia i pragnień teatralnych- mówi Sebastian Kwiatek, aktor Teatru ITP.

Casting do Teatru ITP odbędzie się w środę, 28 października w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II o godzinie 18.00 w GG-110.