Hrubieszów: Zabójstwo w centrum miasta. Zaszlachtował 36-latka na podwórzu domu

i

Autor: KWP Lublin Hrubieszów: Zabójstwo w centrum miasta. Zaszlachtował 36-latka na podwórzu domu

Dlaczego zabił?!

Hrubieszów: Zabójstwo w centrum miasta. Zaszlachtował 36-latka na podwórzu domu

2022-07-29 6:44

Wystarczyły dwa ciosy i zaatakowany mężczyzna runął na ziemię. Mimo interwencji ratowników medycznych i lekarzy – jego życia nie udało się uratować. Zginął w makabrycznych okolicznościach, zaatakowany nożem, który przyniósł śmierć. Zgroza w centrum spokojnego na co dzień Hrubieszowa (woj. lubelskie). Co tam się stało?!

Sprawca zbrodni w Hrubieszowie na Lubelszczyźnie usłyszał już zarzut zabójstwa. 31-latek został aresztowany. Niewykluczone, że już nigdy nie wyjdzie na wolność. Zamordował 36-letniego mężczyznę. Zaatakował go nożem, a ciosy, które zadał, okazały się śmiertelne… Co tam się stało?

Do brutalnej tragedii doszło w poniedziałkowy (25.07) wieczór, około godz. 20.00. Policjanci odebrali wówczas mrożące krew w żyłach zgłoszenie: na jednej z posesji na terenie miasta mężczyzna został ugodzony nożem. Mundurowi ruszyli na miejsce, podobnie jak ratownicy medyczni.

Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że pokrzywdzony to 36-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna został przetransportowany niezwłocznie do szpitala, jednakże w wyniku odniesionych obrażeń zmarł – relacjonuje asp. szt. Jarosław Karkuszewski z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Ruszyło śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności brutalnego ataku i w konsekwencji zabójstwa 36-latka. Policjanci zatrzymali 31-latka. To mieszkaniec Hrubieszowa. Zdaniem śledczych to on chwycił za nóż i dokonał tej zbrodni. – Jak ustalili policjanci, pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni – dodaje Karkuszewski.

Dokładne motywy morderstwa nie są znane. Lokalne media podają, że mężczyźni mogli być spokrewnieni. O co poszło? Co doprowadziło do tej nieodwracalnej tragedii?

Potrącił 20-latka i uciekł. Rozwiązali zagadkę po 21 latach!

31-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na wystąpienie z wnioskiem o zastosowanie wobec sprawcy tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do tego wniosku – relacjonują policjanci z Hrubieszowa, którzy zajmują się sprawą zabójstwa.

31-letniemu mieszkańcowi Hrubieszowa może grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?