Groza w sklepie w Hrubieszowie. Nastolatek chciał wbić ekspedientce nóż w klatkę piersiową!

i

Autor: SHUTTERSTOCK Groza w sklepie w Hrubieszowie - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Groza w sklepie w Hrubieszowie. Nastolatek chciał wbić ekspedientce nóż w klatkę piersiową!

2022-02-06 12:57

Chwile grozy w jednym ze sklepów w Hrubieszowie. 19-latek trzymając w ręku nóż, przyłożył ostrze do klatki piersiowej ekspedientki i zagroził, że go użyje, jeśli ta nie wyda mu alkoholu. Sąd zdecydował, ze młody napastnik trafi na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Jak poinformowała w niedzielę, 6.02.2022, asp. sztab. Edyta Krystkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Hrubieszowa, gdy do jednego z miejscowych sklepów spożywczych wszedł młody mężczyzna.

- Trzymając w ręku nóż, przyłożył ostrze do klatki piersiowej ekspedientki i zagroził, że go użyje, jeśli ta nie wyda mu alkoholu. Następnie zniecierpliwiony napastnik sam podszedł do półki, na której stało piwo, wziął czteropak i wyszedł ze sklepu – przekazała Krystkowiak.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski miał wizję, w której premier Morawiecki ostrzega Polaków. To zacznie się latem, a rok 2022 będzie najgorszy w historii!

Policjanci zatrzymali w tej sprawie 19-letniego mieszkańca Hrubieszowa. Wobec podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Za zarzucany mu czyn grozi do 12 lat więzienia - informuje PAP.

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Zabójstwo w Krakowie. Podczas libacji dźgnął nożem 74-latka