Grabanów: Pijana 19-latka roztrzaskała hondę o drzewo. Przerażający widok!

i

Autor: KWP Lublin Grabanów: Pijana 19-latka roztrzaskała hondę o drzewo. Przerażający widok!

Zgroza!

Grabanów: Pijana 19-latka roztrzaskała hondę o drzewo. Przerażający widok!

2022-09-28 11:51

To cud, że nie zabiła siebie albo kogoś na drodze. Kompletnie pijana nastolatka siadła za kierownicę osobówki i zatrzymała się dopiero na przydrożnym drzewie. Roztrzaskała hondę, ale na szczęście sama przeżyła, choć trafiła do szpitala. Jechała autem, które nawet nie było dopuszczone do ruchu. Teraz czekają ją poważne konsekwencje.

Fatalny widok. Osobowa honda zatrzymała się na przydrożnym drzewie. Za kierownicą siedziała pijana nastolatka… Siłą rzeczy prawo jazdy miała od niedawna i nie była doświadczonym kierowcą, ale to alkohol był tu największym problemem. Prowadzenie pod wpływem to szczyt głupoty i nieodpowiedzialności.

Nastolatka za kierownicą. Roztrzaskała hondę na drzewie

Do feralnego zdarzenia doszło w niedzielę (25.09) przed godziną 1.00 w nocy na ulicy Głównej w miejscowości Grabanów. Jak ustalili policjanci, kierująca samochodem osobowym marki Honda, 19-letnia mieszkanka gminy Piszczac, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad autem.

Kobieta zjechała na prawe pobocze, po czym uderzyła w drzewo. W chwili zdarzenia nastolatka była nietrzeźwa. Urządzenie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. Dodatkowo podróżowała autem niedopuszczonym do ruchu – informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Honda uderzyła w drzewo z dużą siłą i została poważnie uszkodzona, a nastoletnia kierująca trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.

Plaga pijanych kierowców. Policja przypomina o surowych karach

Policja po raz kolejny przypomina też o surowych karach, jakie dotyczą pijanych kierowców. Jak się okazuje – ich widmo nie wszystkich powstrzymuje, ale może na kogoś zadziała…

– Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do dwóch lat pozbawienia wolności. Niezależnie od orzeczonej kary, sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż pięć tysięcy złotych w przypadku osoby, która po raz pierwszy dopuściła się takiego czynu. W sytuacji, kiedy osoba po raz kolejny kieruje pojazdem w stanie nietrzeźwości, świadczenie pieniężne jest nie mniejsze niż 10 tysięcy złotych – przypomina Salczyńska-Pyrchla.

Grabanów. Pijana 19-latka za kierownicą. Honda uderzyła w drzewo

i

Autor: KWP Lublin Grabanów. Pijana 19-latka za kierownicą. Honda uderzyła w drzewo
Sonda
Jaka kara powinna czekać pijanych kierowców?
Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę