Goya kręciła teledysk w Krasnymstawie! Powróciła w rodzinne strony [ZDJĘCIA]

2016-04-06 12:06

Powrót do lat dzieciństwa z jubileuszowym krążkiem. Lubelszczyzna urzekła także wokalistkę Goi, która ściągnęła tu ekipę filmową!  

Siódmy krążek zespołu Goya „Widoki” promuje m.in. piosenka „Zapowiedź”. To właśnie dla niej tłem stanie się Krasnystaw. Po wielotygodniowych przygotowaniach między Urzędem Miasta, a wytwórnią artystki odbyły się zdjęcia do teledysku.

To powrót na ziemie ojczyste

Wokalistka zespołu Goya Magdalena Wójcik urodziła się i wychowała w Krasnymstawie. Pokazanie rodzinnego miasta było jej marzeniem.

Jutro od 5 rano w Krasnymstawie zaczynamy zdjęcia do nowego teledysku :) Na miejscu jest już nasz specjalny wysłannik, relacja w środku internetu :)Opublikowany przez Goya na 29 marca 2016

- To moja podróż sentymentalna do miejsca, które mnie ukształtowało i wytworzyło moją wrażliwość – tłumaczy Magdalena Wójcik w rozmowie z TVP Lublin. - Śpiewałam w Krasnymstawie i w scholi przykościelnej, i w zespołach wokalnych różnego rodzaju. To momenty, które mnie ukształtowały – wspomina.

W teledysku będzie można zobaczyć centrum Krasnegostawu, Dworek Starościński i stadninie.

Zespół Goya na scenie jest od 21 lat, cały czas w niezmienionym składzie. Przez lata zmieniały się teksty, ale odbiorcy pozostali bez zmian, bo jak wyjaśnia wokalistka – odbiorca dojrzewa razem z zespołem.

Posłuchaj utworu „Zapowiedź”, do którego nakręcony został teledysk!