Fani zespołu The Beatles znowu zjadą do Lublina. Przed nami 4. edycja międzynarodowego zlotu!

2019-07-20 14:34
The Beatles
Autor: Pixabay / skeeze The Beatles

Pod koniec lipca odbędzie się czwarty, międzynarodowy zlot twórczości Johna Lennona, Paul'a McCartneya, George'a Harrisona i Ringo Starra. W trakcie dwudniowej imprezy organizatorzy przygotowali dla uczestników masę atrakcji. Sprawdźcie szczegóły!

Wydarzenie organizuje już od kilku lat Fan Club The Beatles w Lublinie – Reaktywacja. Podczas takich zlotów – oprócz spotkań z fanami i występów z artystami – organizatorzy tworzą całe beatlesowskie happeningi. Mogą je obserwować nie tylko widzowie na miejscu, ale także internauci – w tym roku, wydarzenie będzie transmitowane na pięć kontynentów.

– W tym roku mamy kilka istotnych rocznic – podkreśla Krzysztof Werner, prezes Fan Clubu The Beatles w Lublinie – Reaktywacja. – Z naszej strony będziemy chcieli uwiecznić te rocznice, w formie happeningu m.in. Acorns for Peace (uczczenie pierwszego happeningu Acorn Event/Acorns for Peace Johna Lennona i Yoko Ono) czy występ na tarasie hotelu Victoria (nawiązanie do koncertu Beatlesów na dachu).

Będą też pokazy filmów („Yellow Submarine” oraz „Let It Be”), wystawy artystyczne, koncerty i luźne rozmowy z fanami Wielkiej Czwórki.

Zlot odbędzie się 27 i 28 lipca, w hotelu Victoria w Lublinie. Wstęp wolny. Szczegóły znajdziecie na fan page'u Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja.

4. zlot fanów The Beatels w Lublinie
Autor: Fan Club The Beatles w Lublinie - Reaktywacja 4. zlot fanów The Beatels w Lublinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE