Dęblin: Za GŁOŚNO operował... BRZESZCZOTEM. ZŁODZIEJ trafił za kratki

2020-05-30 18:59 Mucha, mta
Dęblin: Za GŁOŚNO operował... BRZESZCZOTEM. ZŁODZIEJ trafił za kratki
Autor: KWP Lublin Złodziejowi wpadł w oko rower wart 1700 zł!

Do Dęblina (woj. lubelskie) przyjechał w środku nocy pociągiem, dalej zaś chciał podróżować rowerem, który próbował ukraść spod budynku stacji kolejowej. 35-latkowi z Kutna obca była jednak dyskrecja, tak głośno bowiem operował przy jednośladzie brzeszczotem, że rzępolenia słyszano w całej okolicy... Złodziej trafił już za kratki. Tych już raczej nie przepiłuje.

Za głośno operował brzeszczotem... Nic więc dziwnego, że usłyszeli o tym także dęblińscy stróże prawa. Telefon w dyżurce komisariatu rozdzwonił się w środku nocy.

Ktoś nie daje mi spać. Jakby piłował coś piłką do metalu – rozbudzona mieszkanka mieszczącego się obok dworca budynku prosiła o pilną interwencję.

Zobacz też: Stary, a głupi. NAJSTARSZY wandal w Polsce złapany w Lublinie. SZOKUJĄCE zachowanie

– Dyżurny natychmiast skierował pod wskazany adres funkcjonariuszy pełniących służbę patrolową – informują mundurowi. Patrol już z daleka słyszał jęki i rzępolenia, jakie wydawał brzeszczot w walce ze stalową linką zabezpieczającą rower. A gdy byli już całkiem blisko, ujrzeli mężczyznę w pocie czoła pracującego wspomnianym narzędziem.

– Za pomocą brzeszczotu usiłował przeciąć zabezpieczenie pozostawionego w stojaku roweru wartego ok. 1700 zł. Był zaskoczony przybyciem mundurowych – dodają policjanci. Mężczyzna był pijany, miał prawie 2 promile alkoholu we krwi.

Jak się okazało sprawca to 35-latek, który na „gościnne występy” przyjechał pociągiem aż z Kutna. Podróż zakończył w policyjnym areszcie, który może okazać się jedynie przesiadką w podróży do więzienia nawet na pięć lat.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.