Brutalnie pobili nastolatka. Jeden z napastników skoczył na głowę ofiary!

i

Autor: Policja Lubelska Brutalnie pobili nastolatka. Jeden z napastników skoczył na głowę ofiary!

Szok!

Brutalnie pobili nastolatka. Jeden z napastników skoczył na głowę ofiary! Drastyczne nagranie trafiło do sieci

2023-03-15 13:09

Do sieci trafiło wyjątkowo drastyczne nagranie, na którym nastoletni bandyci brutalnie biją, kopią i skaczą po głowie 19-latka. Ofiara jęczała i błagała o litość. Jak informują dziennikarze Głosu Podlasia, nagranie zostało zarejestrowane przy ulicy ul. Górnej w Białej Podlaskiej. Na nagraniu słychać śmiech sprawców i przerażające słowa: "Jęcz k***!"

Brutalne pobicie nastolatka w Białej Podlaskiej. Bandyci kopią i skaczą po ofierze

Do sieci wypłynęło drastyczne nagranie, jako pierwsi o sprawie napisali dziennikarze "Słowa Podlasia". Na nagraniu widać jak młodociani bandyci kopią, biją, a nawet skaczą po swojej ofierze. Według nieoficjalnych doniesień portalu, ofiarą jest 19-latek, który błagał o litość jęcząc z bólu. Jego oprawcami mają być inni nastolatkowie w wieku 16 i 18 lat.

Te potworne sceny nagrywał świadek całego zdarzenia. - Jęcz, k***! Gdzie są pieniądze - wykrzykuje jeden z bandytów. Drugi próbuje nieco ostudzić jego emocje mówiąc: "Dobra, już wystarczy". Jednak to nie przerywa gehenny 19-latka. Ofiara lezy na ziemi, gdy jeden z młodocianych bandytów kopię go po głowie, a później na niego skacze. Na końcu nagrania słychać śmiech.

Sprawą zajęła się bialska policja

15 marca policjanci poinformowali, że udało im się dotrzeć do poszkodowanej osoby. - Okazało się, że jest to 18-latek, który obecnie przebywa za granicą. Z relacji młodego człowieka wynikało, że w związku z tym zdarzeniem nie doznał obrażeń ciała. Obecnie ustalamy personalia sprawców - czytamy w komunikacie bialskiej policji.

To kolejne już szokujące pobicie, którego dopuścili się nastolatkowie. 28 lutego młodociani bandyci śmiertelnie pobili 16-letniego Eryka z Zamościa. A w minioną niedzielę (12.03.2023), media obiegło nagranie z Pruszkowa, gdzie sprawcy pobicia kazali swojej ofierze całować buty, bili go i przypalali papierosami.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Eryk spoczął obok bohatera. Po dwóch tygodniach od śmierci, w miejscu śmierci chłopca wciąż pojawiają się nowe znicze
Listen on Spreaker.