Brutalne GWAŁCIŁ i BIŁ dziewczynkę… Jaka kara dla Stanisława P. spod Puław? KOSZMAR!

2021-03-03 13:02 mta
Brutalne GWAŁCIŁ i BIŁ dziewczynkę… Jaka kara dla Stanisława P. spod Puław? KOSZMAR!
Autor: Pixabay/Anemone123

To było jak koszmar, jak najgorszy sen – tyle tylko, że działo się na jawie i nie dało się z niego obudzić. Stanisław P. z okolic Puław na Lubelszczyźnie przez ponad rok – jak dowodzą śledczy – miał brutalnie gwałcić i bić dziewczynkę poniżej 15 roku życia. Pedofil i bestia. Groził, że ją zabije, jeśli komukolwiek coś opowie. Jaką karę powinien ponieść?

Ta sprawa wstrząsnęła nie tylko Puławami i Lubelszczyzną. Stanisław P. miał brutalnie gwałcić i bić swoją małoletnią ofiarę. Zgotował jej piekło. Koszmar trwał ponad rok. Potwór zastraszał dziecko, mówił, że zginie, jeśli ktoś się dowie…

O tej sprawie pisaliśmy już wcześniej – teraz kończy się proces 77-latka. Jaką karę poniesie? Zdaniem śledczych Stanisław P., żeby osiągnąć swój chory cel, stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Groził nawet, że zabije dziewczynę i jej matkę, spali ich dom. Koszmar miał trwać od lipca 2015 do listopada 2016 roku.

Stanisław P. został zatrzymany we wrześniu 2019 roku. Trafił do aresztu. W czasie procesu prokuratura przekonywała, że mężczyzna wielokrotnie gwałcił swoją ofiarę. Był wyjątkowo brutalny. Od momentu, gdy sprawa zbrodni 77-letniego obecnie mężczyzny wyszła na jaw, śledczy nie zdradzają jej szczegółów. Chcą chronić ofiarę i jej rodzinę.

Proces Stanisława P. toczy się za zamkniętymi drzwiami. Jak podaje Dziennik Wschodni – przewód już się zakończył. Wyrok w tej sprawie ma zostać ogłoszony 15 marca. 77-latkowi grozi kara 12 lat pozbawienia wolności.

Raport z Anteny 03.03