75-latka wyjechała z domu rowerem. Do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną

i

Autor: KWP Lublin 75-latka wyjechała z domu rowerem. Do dziś nie nawiązała kontaktu z rodziną

Biała Podlaska: Zaginęła starsza kobieta. Poszukiwania Zofii Raczyńskiej [ZDJĘCIE]

2016-05-31 11:40

Policjanci z Białej Podlaskiej poszukują zaginionej Zofii Raczyńskiej. 75-letnia kobieta wczoraj wyjechała z domu i do chwili obecnej nie wróciła.

75-latka mieszkała w Białej Podlaskiej, przy ul. Burzyńskiego. Przed południem wyjechała z domu składakiem koloru wiśniowego w nieznanym kierunku i od tej pory nie ma z nią kontaktu. Zaginięcie kobiety zostało zgłoszone wczoraj w godzinach wieczornych.

Rysopis zaginionej

Wzrost 175cm, lekko krępa, waga 85 kg, uszy średnie, normalne, twarz pociągła, włosy ciemne, siwiejące, proste, oczy piwne, widoczne braki w uzębieniu. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w szare spodnie materiałowe, bluzkę koloru jasnego w kratkę lub kwiatki, szarą kurtkę letnią, jasne buty sportowe, typu adidasy.

Widziałeś tę kobietę?

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z nr 997, osobiście z Dyżurnym KMP w Białej Podlaskiej (Biała Podlaska, Plac Wojska Polskiego 23) lub bezpośrednio z Wydziałem Kryminalnym KMP, tel. (83) 344 82 70.