Bereżnica. Wózek widłowy przygniótł 32-latka! Mężczyzna nie żyje

i

Autor: dewikinanthi/cc0/Pixabay.com Śmiertelny wypadek w Bereżnicy pod Hrubieszowem. Wózek widłowy przygniótł 32-latka, w wyniku czego poniósł on śmierć na miejscu (zdj. ilustracyjne)

Bereżnica. Wózek widłowy przygniótł 32-latka! Mężczyzna nie żyje

2021-10-02 15:20

Śmiertelny wypadek w Bereżnicy pod Hrubieszowem. Wózek widłowy przygniótł 32-latka, w wyniku czego poniósł on śmierć na miejscu. Jak informuje aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, mężczyzna prowadził pojazd, który zjechał nagle na pobocze, a później wylądował w przydrożnym rowie, przygniatając 32-latka.

Bereżnica. Wózek widłowy przygniótł 32-latka! Mężczyzna nie żyje

Jak informuje PAP, wózek widłowy przygniótł 32-latka w Bereżnicy pod Hrubieszowem. Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę. Sspirant sztabowy Edyta Krystkowiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, informuje, że mężczyzna jechał pojazdem, który z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał nagle na pobocze, a później przewrócił się i wylądował w przydrożnym rowie, przygniatając 32-latka. Poszkodowany był jeszcze reanimowany na miejscu wypadku w Bereżnicy, ale bezskutecznie. Policjanci z Hrubieszowa wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Czytaj też: Wyrodna matka udusiła gołymi rękami trójkę swoich dzieci. Sąd podjął decyzję

Czytaj też: Nielisz: Wyszła ze szpitala i… zaginęła. Gdzie jest Jolanta Staniak?

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
18latek chciał popełnić samobójstwo