Lubelskie: Potworna śmierć po zderzeniu z łosiem! Policja zablokowała drogę krajową

2021-09-26 22:00
Wypadek [zdjęcie ilustracyjne]
Autor: SHUTTERSTOCK Wypadek [zdjęcie ilustracyjne]

Niespodziewane zderzenie z łosiem okazało się tragiczne w skutkach. Dzikie zwierzę pojawiło się na drodze krajowej nr 19. Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Annówka w województwie lubelskim. Auto wylądowało w rowie. Niestety, jedna uczestnicząca w wypadku osoba zginęła, a druga została ranna.

Do zderzenia samochodu osobowego z łosiem doszło w niedzielny wieczór, 26 września 2021 roku. Około godziny 19:30 służby odebrały zgłoszenie o tragicznym wypadku. Jak przekazała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zdarzenie miało miejsce w Annówce na Lubelszczyźnie. Tymczasowo zablokowana została droga krajowa nr 19 na fragmencie odcinka Radzyń Podlaski - Kock. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że auto zderzyło się z łosiem, po czym wjechało do rowu. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła, a kolejna została ranna. Na miejscu pracują stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, Państwowa Straż Pożarna z Lubartowa, a także prokurator. Jak zakomunikowano, utrudnienia mogą potrwać do trzech godzin. Późnym wieczorem droga krajowa nr 19 powinna być już całkowicie przejezdna.

Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?

Szczegółowe okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Tak warszawska straż miejska wyławiała łosia ze stawu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE