Aleksandrów: Makabryczna śmierć 49-latka. Pijany traktorzysta zatrzymany

i

Autor: KWP Lublin Aleksandrów: Makabryczna śmierć 49-latka. Pijany traktorzysta zatrzymany

Przerażający wypadek

Aleksandrów: Makabryczna śmierć 49-latka. Pijany traktorzysta zatrzymany

2022-10-04 14:05

Koszmar na drodze pod Biłgorajem. 49-letni mężczyzna zginął makabryczną śmiercią. Jechał na wozie wyładowanym drewnem i ciągniętym przez traktor. Za kierownicą ciągnika rolniczego siedział 43-latek – był pijany. Mężczyzna miał w organizmie prawie dwa promile i został zatrzymany przez policję. Co tam się stało i czy tej tragedii można było uniknąć?

Spokojna na co dzień droga w Aleksandrowie (pow. biłgorajski) na Lubelszczyźnie, w sobotnie (1.10) popołudnie (po godz. 17.00) zamieniła się w miejsce makabrycznej tragedii. 49-letni mężczyzna zginął w tragicznych okolicznościach przygnieciony przez wóz wypełniony drewnem. Jeszcze chwile wcześniej jechał „na pace”, doglądając ładunku…

Aleksandrów pod Biłgorajem. 49-latek przygnieciony przez wóz z drewnem

Okoliczności tragicznego wypadku w Aleksandrowie bada teraz policja i prokuratura. Co tam się stało?

Kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus ciągnął wóz z drewnem. Na wozie siedział 49-letni mężczyzna – relacjonuje asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. – W trakcie jazdy wóz rozpiął się i przewrócił, przygniatając siedzącego na nim mężczyznę – dodaje.

Prowadzona na miejscu reanimacja nie przyniosła efektu, życia 49-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia, przygnieciony przez wóz wyładowany drewnem. Czy mogło być inaczej? Czy tej tragedii można było uniknąć? Odpowiedzi na te pytania szuka teraz policja i prokuratura. Jedno jest pewne – kierowca ciągnika był pijany. Został zatrzymany przez policję, a alkomat wykazał, że traktorzysta miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Ciało 49-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny, w jakich doszło do wypadku – tłumaczy Klimek.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Zniszczył przystanek w centrum Szczecina i był z tego dumny. Wpadł na gorącym uczynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE