pieniądze/banknoty

i

Autor: Materiały prasowe

Wysoka wygrana

Ale fart! Główna wygrana w Ekstra Pensji. Gracz ustawił się na 20 lat!

2022-12-02 11:55

To się nazywa mieć szczęście. W ostatnim losowaniu Ekstra Pensji (1 grudnia) padła główna wygrana. Gracz z Lublina trafił komplet liczb, co dało mu olbrzymią wygraną: 5 tys. złotych wypłacanych co miesiąc przez 20 lat. Zobaczcie, gdzie został kupiony szczęśliwy zakład.

Główna wygrana w Ekstra Pensji. Czwartkowe (1 grudnia) losowanie okazało się szczęśliwe dla kogoś z Lublina. Wylosowano następujące liczby: 4, 5, 10, 27, 34 + 4. Szczęśliwy zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Turystycznej 45. Osoba, która wygrała, przez najbliższe 20 lat będzie otrzymywała co miesiąc na swoje konto 5 tys. złotych. 

Ekstra Pensja i Ekstra Premia. Jak grać?

Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie wieczorem. Pojedynczy zakład kosztuje 5 zł. Skreślamy 5 liczb z 35, oraz 1 liczbę z 4. Główną wygraną w tej grze jest 5 tys. zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat. Dopłacając złotówkę do zakładu, można zagrać w Ekstra Premii o 100 000 zł wypłacane od razu. Zwiększając stawkę, można wygrać dużo większe pieniądze.

Kumulacja Eurojackpot i Lotto. Olbrzymie pieniądze do wygrania

Najbliższe dwa dni to szansa na inne wysokie wygrane. W piątek w Eurojackpot do wygrania będzie 270 mln złotych. Natomiast w sobotę kumulacja Lotto - do wygrania będzie nawet 34 miliony złotych.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Tajemniczy świat Beksińskiego w Lublinie. Na wystawę prac wielkiego artysty zaprasza Centrum Spotkania Kultur