20-latek swoje najlepsze lata może spędzić za kratami. Tragedia w małej wsi na Lubelszczyźnie

i

Autor: KPP Tomaszów Lubelski 20-latek swoje najlepsze lata może spędzić za kratami. Tragedia w małej wsi na Lubelszczyźnie

Tragiczny wypadek

20-latek swoje najlepsze lata może spędzić za kratami. Tragedia w małej wsi na Lubelszczyźnie

2023-06-26 12:01

Tragedia we wsi Dobużek (woj. lubelskie). Nie żyje 52-letni motocyklista, który zderzył się z audi. Wstępne ustalenia policjantów mówią, że kierujący osobówką nie ustąpił pierwszeństwa. 20-latek został zatrzymany. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Dobużek. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni kierowca audi jadąc w kierunku miejscowości Tyszowce nagle zawrócił pojazd na pobliskim wjeździe. Następnie, włączając się do ruchu nie zauważył kierującego motocyklem marki yamaha, który jechał za nim - informuje młodszy aspirant Monika Ryczek, oficer prasowa KPP Tomaszów Lubelski.

Czytaj też: 19-latek zginął w potwornym wypadku. Volkswagen pękł na dwie części. "Koszmarny widok"

Motocyklem kierował 52-letni mieszkaniec gminy Tyszowce. Niestety pomimo prowadzonej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować, zmarł na miejscu. 20-latek z gminy Tyszowce, który kierował audi był trzeźwy. - Mężczyzna podróżował z trzema pasażerami. Na skutek zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń. Obecnie pod nadzorem prokuratora ustalamy wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku - dodaje oficer prasowy.

Motocyklista wyleciał w powietrze. Szczątki maszyny rozsypały się po ulicy
Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?
Listen on Spreaker.