pierwsza-komunia

i

Autor: archiwum se.pl Życzenia na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki i chłopca. Sprawdź, czego życzyć na I Komunię 2022

Życzenia na pierwszą komunię 2022. Piękne i religijne życzenia komunijne dla dziewczynki i chłopca. Zobacz przykłady!

2022-04-28 13:30

Życzenia na pierwszą komunię 2022 są najczęściej wyszukiwane w kwietniu i w maju, gdy w parafiach w całej Polsce ruszają I Komunie Święte. Chrzestni, rodzice, dziadkowie i pozostali członkowie rodziny zastanawiają się, jakie życzenia na pierwszą komunię 2022 będą najlepsze. W sieci można znaleźć dużo przykładów na piękne i religijne życzenia na Komunię Świętą. Wybraliśmy kilka przykładów - zobaczcie poniżej, czy wam się spodobają i wpiszecie je na przykład do kartki dla dziewczynki lub chłopca z okazji I Komunii Świętej.

Życzenia na Pierwszą Komunię Świętą są bardzo ważne - wpisane do kartki okolicznościowej pozostają na pamiątkę na lata. Życzenia składane osobiście w dniu I Komunii Świętej dziewczynki lub chłopca powinny być piękne i religijne, związane z sakramentem, który dziecko przyjmuje. Jakie życzenia będą najlepsze na I Komunię Świętą? Zobaczcie przykładowe życzenia na pierwszą komunię dla dziewczynki i chłopca. W naszym artykule znajdziecie także życzenia na I Komunię Świętą od chrzestnego, rodziców i dziadków.

Przeczytaj koniecznie: Życzenia na Komunię dla dziewczynki, chłopca i chrześniaka. Piękne i religijne życzenia na Pierwszą Komunię Świętą

Życzenia na Pierwszą Komunię Świętą 2022

Jeśli zastanawiasz się, jakie życzenia na pierwszą komunię 2022 złożyć, pamiętaj, by płynęły one prosto z serca. Życzenia na pierwszą komunię dla dziewczynki i chłopca mogą być takie same. Najważniejsze, by dzieci pamiętały, by kierowały się w swoim życiu miłością do Jezusa. Życzenia na komunię od chrzestnego, rodziców, czy dziadków także mogą dotyczyć tego samego. W tym ważnym dniu warto życzyć wielu łask bożych i bożego wstawiennictwa. Przykładowe życzenia na Pierwszą Komunię Świętą 2022 znajdziesz w dalszej części artykułu poniżej.

Przeczytaj także: Lista życzeń księdza spod Poznania. Szokujące ceny za pierwszą komunię!

Życzenia na pierwszą komunię dla dziewczynki

Piękne życzenia na pierwszą komunię dla dziewczynki - zobacz przykłady najładniejszych życzeń. Idealne na tak uroczystą okazję, jaką jest Pierwsza Komunia Święta, będą życzenia religijne.

Dzisiaj przyjęłaś po raz pierwszy Ciało i Krew Pana Jezusa w Komunii Świętej, w postaci małego, białego opłatka. Niech ta chwila utkwi w Twojej pamięci na zawsze, wyznaczając właściwy kierunek postępowania w trudnych, życiowych sytuacjach. Na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej wielu obfitych Łask Bożych życzy Ojciec Chrzestny z rodziną

***

Serce dziecka to kościółek, w nim przebywa wciąż aniołek, mówi cicho „nie rób złego” i nakłania do dobrego.

W tym uroczystym dniu Pierwszej Komunii Świętej trwałego szczęścia na całe życie życzy…

***

W ten uroczysty dzień Pierwszej Komunii Świętej możesz prosić Jezusa o wiele różnych łask i darów. Życzymy Ci, abyś zawsze chciała żyć w przyjaźni z Jezusem. Niech dzisiejsza radość będzie dla Ciebie ciągłą zachętą do rozwijania tej najpiękniejszej przyjaźni.

***

Cieszy się Jezus Chrystus, cieszy się Matka Święta, bo dziś do rodziny Bożej zostajesz przyjęta. W uroczystym dniu Pierwszej Komunii Świętej błogosławieństwa Bożego przez całe życie życzy…

Życzenia na pierwszą komunię dla chłopca

Poniżej znajdziesz też życzenia na pierwszą komunię dla chłopca. Takie religijne życzenia będą idealne, żeby złożyć je osobiście lub wpisać w kartkę okolicznościową i wręcz w dniu Pierwszej Komunii Świętej.

Dziś jeden z najpiękniejszych dni w życiu - Twoje pierwsze, tak bliskie spotkanie z Panem Jezusem. Zachowaj ten dzień głęboko w pamięci i w sercu! Obfitych Łask Bożych na całe życie w dniu Pierwszej Komunii Świętej życzą ...

***

Jezus Chrystus wiele dni na Ciebie czekał. Dziś przyszedł i w sercu Twym zamieszkał. Zaprosiłeś Pana w duszy swej czystości, On Twym przyjacielem, nie czyń Mu przykrości. Zaufaj Jemu, a będziesz dobrym człowiekiem. Pomagaj ludziom i radość nieś z uśmiechem.

***

Dziś w dniu Pierwszej Komunii Świętej życzymy Ci serdecznie Bożego błogosławieństwa, by trwało ono wiecznie

Życzenia na pierwszą komunię od chrzestnego, rodziców, dziadków

I Komunia Święta to także ważny dzień dla rodziców chrzestnych. Nic więc dziwnego, że nie tylko rodzice i dziadkowie, ale także ojciec chrzestny i matka chrzestna, szukają w internecie religijnych życzeń na Komunię Świętą dla chłopca i dziewczynki. Przychodzimy z pomocą - poniżej znajdziecie przykładowe życzenia na komunię od chrzestnego, rodziców i dziadków.

Panie Jezu, błogosław temu dziecku, które dziś Ciebie przyjęło do serca, niech będzie radością Rodziny, Kościoła i naszej Ojczyzny. Z życzeniami z okazji przyjęcia sakramentu Komunii Świętej…

***

Pan Jezus pozostawił nam wszystkim wskazówki, co czynić, by każdy z nas mógł być szczęśliwy i święty. Życzymy Ci w tym wyjątkowym dniu Pierwszej Komunii Świętej, abyś potrafił te wskazówki odczytać i stawał się z dnia na dzień lepszy dla siebie i bliźnich.

***

Ukochane moje dziecię, Gdy chcesz szczęście mieć na świecie. Gdy Cię minąć ma zła droga, Nade wszystko miłuj Boga. Kochaj swoich rodzicieli, By pociechę z Ciebie mieli. Ale pamiętaj, że Bóg w niebie, Ma w opiece zawsze Ciebie.

Wszystkie przykładowe, religijne życzenia na I Komunię Świętą w tym artykule pochodzą ze strony wierszykolandia.pl.

Absurdalna lekcja religii. Kościół chce leczyć homoseksualizm elektrowstrząsami! Komentery Adama Federa