ZWŁOKI na podłodze lombardu! MAKABRYCZNE ODKRYCIE w Chełmie. Co tam się stało?!

i

Autor: Pixabay/AndrzejRembowski Leszno: Zwłoki mężczyzny na klatce schodowej. Jeden szczegół budzi GROZĘ!

ZWŁOKI na podłodze lombardu! MAKABRYCZNE ODKRYCIE w Chełmie. Co tam się stało?!

2021-01-28 7:49

Chełm (woj. lubelskie). Klient wszedł do lombardu i znalazł… ludzkie zwłoki! Makabryczne odkrycie. Co tam się stało?! Ruszyło śledztwo, które ma dostarczyć odpowiedzi na to i inne pytania pojawiające się w sprawie. Ciało martwego pracownika lombardu w Chełmie odnalazł klient, który wszedł do punktu. Zdziwił się, że nikt tam nie pracuje, zaczął się rozglądać i… zobaczył coś przerażającego!

Tajemnicza śmierć i makabryczne odkrycie w Chełmie: ludzkie zwłoki na podłodze lombardu. Co tam się stało?! Jak zmarł 38-latek? Policja wyjaśnia przyczyny śmierci mężczyzny. Ciało znalazł w środę klient lombardu.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że to był nagły zgon 38-letniego pracownika lombardu, bez działania przestępczego – informuje kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. Śledztwo w tej sprawie ruszyło od razu. Policjanci nie mogli wykluczyć żadnej ewentualności, ale już teraz wiele wskazuje na to, że nie jest to sprawa kryminalna.

Zobacz też: Przyłapał żonę z byłym. Wpadł w FURIĘ, chciał ZABIĆ. Sceny grozy w Lublinie

Super Raport 27.01 (Goście: Michał Dworczyk - szef KPRM oraz Adrian Zandberg - Lewica)

To najprawdopodobniej był nagły zgon. Klient wszedł do lombardu i zwrócił uwagę, że nie ma obsługi, po czym zobaczył leżącą na podłodze osobę. Wezwane zostało pogotowie, lekarz stwierdził zgon – relacjonuje Czyż.

Sprawę bada policja i prokuratura. Bardzo ważne będą wyniki sekcji zwłok zmarłego 38-latka. Mężczyzna nie miał śladu ataku, nic nie wskazuje też na napad rabunkowy. – Wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Z lombardu nic nie zginęło – dodaje policjantka.

Źródło: PAP.