Zabójstwo 36-latka w Chełmie. Policja szuka nożownika!

i

Autor: policja/zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com Zabójstwo 36-latka w Chełmie. Policja szuka nożownika!

Wstrząsające!

Zabójstwo 36-latka w Chełmie. Policja szuka nożownika!

2023-07-01 16:12

Do wstrząsających wydarzeń doszło w Chełmie (województwo lubelskie). Policjanci prowadzą poszukiwania osoby, która w nocy z piątku na sobotę (30.06./1.07) śmiertelnie ugodziła nożem 36-latka! Ciało zamordowanego mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Horror w Chełmie. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka przekazała Polskiej Agencji Prasowej (PAP), że do zdarzenia doszło w piątek (30 czerwca 2023) po godz. 23 na jednej z ulic w Chełmie. Mężczyzna został kilkukrotnie ugodzony nożem. Jego życia nie udało się uratować.

- 36-latek został kilkukrotnie ugodzony nożem. Trwają poszukiwania sprawcy – powiedziała, dodając, że zwłoki zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostaną poddane sekcji.

- Na miejscu pracował prokurator, policja, zostały przeprowadzone oględziny miejsca zdarzenia – podała prokurator.

Zabójstwo w Chełmie. Policja szuka nożownika!

Policjanci poszukują sprawy wstrząsającego ataku.

- W związku z zabójstwem 36-letniego mężczyzny prowadzimy czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy – powiedziała kom. Ewa Czyż z KMP w Chełmie.

Wyjaśniła, że policja ustala i przesłuchuje świadków i zabezpiecza materiał dowodowy. Jak dodała, jest za wcześnie, żeby mówić o szczegółach sprawy.

Kim jest podejrzany o zabójstwo Anastazji?
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Polsce?