Zaginiony Albert Sobechowicz

i

Autor: KWP Lublin Zaginiony Albert Sobechowicz

Wracał z Niemiec do domu i zaginął! Gdzie jest Albert Sobechowicz? [ZDJĘCIE]

2016-04-13 19:32

Pochodzi z Koroszczyna. Do domu wracał z Niemiec. Z rodziną kontaktował się z okolic Wrocławia i zniknął. Policja poszukuje mężczyzny!  

Policjanci z Terespola poszukują zaginionego Alberta Sobechowicza. Wczoraj zawiadomienie o jego zaginięciu złożyła osoba z najbliższej rodziny. Według poranych przez nią informacji Albert Sobechowicz miał wracać z Niemiec do Polski i kontaktował się z rodziną już z okolic Wrocławia. Potem jednak ślad po nim zaginał, a kontakt się urwał.

Rysopis zaginionego

Albert Sobechowicz urodził się w maju 1979 roku. Ma 185 cm wzrostu, sylwetkę średnią. Waży 100 kg, ma włosy krótkie, proste, jest szatynem, ma oczy niebieskie, nos naturalny, średni, uszy normalne, uzębienia pełne.

Cechy ubioru: Czarna kurtka letnia, granatowa bluza polarowa, niebieskie spodnie jeansowe, buty sportowe, szare, z wstawkami w kolorze pomarańczowym.

W drodze do domu

Mężczyzna 10 kwietnia 2016 r. wracał z Niemiec samochodem osobowym marki VW Passat. Przebywając w okolicy Wrocławia, około godziny 19.00, ostatni raz kontaktował się telefonicznie z rodziną. Od tamtej pory do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie jest znane aktualne miejsce jego pobytu. Telefon komórkowy jest nieaktywny.

Widziałeś zaginionego?

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Terespolu, ul. Czerwonego Krzyża 3, 21-550 Terespoli, tel. (83) 375-62-10 lub numerem alarmowym 997 (112) najbliższej jednostki Policji.