Wjechał motocyklem do sklepu! Zaparkował przy kasach. Na widok policji zrobił to

i

Autor: lubelska policja Wjechał motocyklem do sklepu! Zaparkował przy kasach. Na widok policji zrobił to

Szok!

Wjechał motocyklem do sklepu! Zaparkował przy kasach. Na widok policji zrobił to

2023-07-01 21:48

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w supermarkecie w Chełmie. Mężczyzna jak gdyby nigdy nic wjechał motocyklem do środka i zaparkował przy kasach! 33-latek na widok policjantów zaczął używać klaksonu.

Szok w Chełmie! Aż ciężko w to uwierzyć, ale  33-letni mężczyzna wjechał motocyklem do supermarketu i  zaparkował przy kasach. Kiedy zobaczył policjantów... użył klaksonu. Do zdarzenia doszło w piątek (30 czerwca 2023).

- Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali go siedzącego na motocyklu przy kasach. Na ich widok 33 latek zaczął używać klaksonu. Mundurowi natychmiast wyjęli kluczyki ze stacyjki motocykla, uniemożliwiając mu dalszą jazdę - informuje komisarz Ewa Czyż z lubelskiej policji.

Z ustaleń policji wynika, że 33-latek to mieszkaniec powiatu chełmskiego. Badanie na zawartość alkoholi w organizmie wykazało, że 33 latek był trzeźwy. Nie potwierdzono również, aby był pod działaniem środków odurzających. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia, którą po badaniu został przetransportowany do szpitala.

Express Biedrzyckiej - Andrzej BYRT, Mirosław OCZKOŚ, Ewa PIETRZYK-ZIENIEWICZ RUNDA 2