W jednej chwili stał się milionerem! Farciarz z Białej Podlaskiej zgarnął prawdziwą fortunę!

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński W jednej chwili stał się milionerem! Farciarz z Białej Podlaskiej zgarnął prawdziwą fortunę!

W jednej chwili stał się milionerem! Farciarz z Białej Podlaskiej zgarnął prawdziwą fortunę!

2022-05-14 11:55

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Białej Podlaskiej, który dosłownie w jednej chwili stał się milionerem, rozbijając kumulację w czwartkowym losowaniu Lotto. 12 maja padła wygrana w wysokości blisko 8 milionów złotych! To najwyższa wygrana w tym mieście.

7 955 178,10 zł – tyle była warta "szóstka" w Lotto, która padła w punkcie przy ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej. Grający wydał na kupon zaledwie kilka złotych i wybrał metodę "chybił trafił". Inwestycja okazała się zdecydowanie trafiona. Liczby wylosowane w losowaniu 12 maja, czyli 12, 14, 21, 25, 45 i 49 okazały się dokładnie tymi samymi, co na kuponie gracza z Białej Podlaskiej. Jest to obecnie najwyższa wygrana w grach Lotto, jaka kiedykolwiek padła w tym mieście. Wcześniejszy lokalny rekord odnotowano w lipcu 2006 roku, gdy szczęśliwy gracz zgarnął prawie 3 miliony złotych.

Czytaj też: Okradła sklep i uciekała na wózku inwalidzkim! Jeden szczegół rozłożył policjantów z Białej Podlaskiej na łopatki

Jak grać w Lotto?

W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł.

W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.3 Graj z Plusem

Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka!4 Graj na wiele losowań lub subskrybuj kupon

Możesz grać na 10 kolejnych losowań lub subskrybować kupon, aby brał udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu odwołania subskrypcji. Dzięki temu nie ominiesz swojego szczęśliwego dnia!

Losowanie Lotto odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.

Czytaj też: Prezenty na Dzień Matki. Co kupić mamie z okazji jej święta?

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Niecodzienny widok w Świnoujściu. Foka wygrzewała się na nabrzeżu