Uciekała po kradzieży wózkiem inwalidzkim

i

Autor: Policja Biała Podlaska

Okradła sklep i uciekała na wózku inwalidzkim! Jeden szczegół rozłożył policjantów z Białej Podlaskiej na łopatki

2022-05-12 19:03

W jednym ze sklepów w Białej Podlaskiej doszło do kuriozalnej kradzieży! Trzy osoby w wieku od 26 do 35 lat zwędziły towar, a następnie zbiegły. Najmłodsza z bandy, 26-letnia kobieta, poruszała się na wózku inwalidzkim! Kiedy mundurowi dopadli rabusiów, na jaw wyszedł szokujący fakt. Okazało się, że "pojazd" kobiety... także był kradziony.

Zdumiewająca kradzież miała miejsce w środę, 11 maja, około godziny 12.30. Jak opisuje policja, dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej na terenie jednego z marketów. - Łupem sprawców, którzy uciekli z miejsca zdarzenia padły produkty spożywcze, które zostały wycenione na kwotę ponad 300 złotych - opisują mundurowi dodając, że podejrzane o kradzież były trzy osoby. Jedna z nich, kobieta, miała się poruszać na wózku inwalidzkim. Towarzyszyło jej dwóch mężczyzn.

Czytaj koniecznie: Lublin. Znany sędzia kompletnie pijany prowadził auto! Czy jego immunitet zostanie uchylony?

- Mundurowi szybko zatrzymali osoby odpowiadające rysopisowi. Przebywały w rejonie jednego z bialskich centrów handlowych. Policjanci potwierdzili też ich tożsamość. Okazało się że są to mieszkańcy miasta w wieku 26-35 lat. Ujawnili przy nich wszystkie skradzione produkty - opisują mundurowi. Udało im się również znaleźć wózek, którym poruszała się kontuzjowana 26-latka. Okazało się, że został on skradziony z miejscowego szpitala. Jeden z mężczyzn miał przy sobie odzież, która również okazała się być łupem. - W chwili zatrzymania "amatorzy cudzego mienia" znajdowali się w stanie po użyciu alkoholu - zauważają policjanci.

Zobacz koniecznie: Kardynalny błąd 20-latki przed maturą! Śpieszyła się na egzamin i doprowadziła do kraksy

Trójka rabusiów trafiła do aresztu. Grozi im nawet do 5 lat więzienia. Skradzione produkty zostały zwrócone

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
Zuchwała kradzież pieniędzy w powiecie żnińskim. Policja szuka tego mężczyzny