U Kucharek: Nowa restauracja w Lublinie. Znamy menu!

2016-06-05 17:10

Póki co skrywa się pod czerwoną reklamą, ale już w najbliższym tygodniu otwiera się dla klientów. W Olimpie otwiera się nowa restauracja.  

U Kucharek to nowe miejsce, które w tradycyjnym wydaniu ukryje nowoczesne smaki. - Będzie to miejsce jakiego dotąd w Lublinie nie było – zdradza Łukasz Nowomiejski, właściciel restauracji. Pierogarnia U Kucharek to kuchnia, w której każdy odnajdzie smaki z dzieciństwa pierogów i zup. Każdy będzie mógł spróbować także nowych dotąd nieznanych smaków – dodaje.

Każdy będzie mógł na własne oczy zobaczyć, jak przygotowywane są pierogi. Zaskoczeniem mają być farsze, ciasto i sosy. Restauracja chwali się też produktami, które pochodzą od lokalnych rolników z ekologicznych gospodarstw.

Co w menu?

W nieoficjalnym wciąż menu są głównie pierogi, ale z wyjątkowym nadzieniem: kurkami, serem ricotta i cebulą, góralskie z oscypkiem żurawiną i boczkiem czy z kaczką serem camembert i konfiturą z czerwonej cebuli. Pierogowe propozycje dla siebie znajdą też weganie, miłośnicy słodkości oraz wytrawne wersje w formie pieczonej.

Otwarcie restauracji U Kucharek w Galerii Olimp przy Spółdzielczości Pracy już w sobotę, 11 czerwca.

Zobacz w galerii powyżej, jak będzie wyglądała nowa restauracja.