Trawniki. Pijany 14-latek porażony prądem! Wspiął się na wagon i dotknął trakcji kolejowej

i

Autor: lubelska policja Trawniki. Pijany 14-latek porażony prądem! Wspiął się na wagon i dotknął trakcji kolejowej

Dziecko rażone prądem

Trawniki. Pijany 14-latek porażony prądem! Wspiął się na wagon i dotknął trakcji kolejowej

2022-09-19 12:34

Do tej niecodziennej i bardzo groźnej sytuacji doszło w miejscowości Trawniki (pow. świdnicki, Lubelskie). 14-latek został porażony prądem po tym, jak wspiął się na wagon i dotknął trakcji kolejowej! Okazało się, że nastolatek był pod wpływem alkoholu. Trafił do szpitala.

O włos od dramatu w Trawnikach na Lubelszczyźnie. W niedzielę (18.09.2022) około godziny 17:30 dyżurny świdnickiej policji został powiadomiony, że na wagonie stojącym na stacji kolejowej w Trawnikach znajduje się nastolatek, który został porażony prądem! Jak do tego doszło?

- Jak ustalili policjanci, 14-letni mieszkaniec gminy Trawniki w obecności swoich znajomych wspiął się na wagon i dotknął trakcji kolejowej. Z relacji znajomych wynikało, że chciał sprawdzić czy znajduje się ona pod napięciem - informuje starszy aspirant Elwira Domaradzka z lubelskiej policji.

Zobacz też: Lublin. Kajakarze zauważyli dryfujące ciało. Z Bystrzycy wyciągnięto zwłoki mężczyzny

Aby ściągnąć nastolatka, potrzebna była pomoc straży pożarnej. Jak wynika z relacji policji, chłopcu została udzielona pomoc medyczna. 14-latek był przytomny i z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Okazało się, że chłopiec był pod wpływem alkoholu.

- Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy i miał ponad promil alkoholu w organizmie - podaje starszy aspirant Elwira Domaradzka.

Zobacz również: Wjechał w przystanek i dachował. Tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie

Spalone zwłoki mężczyzny na balkonie. Tragiczny pożar na warszawskim Bródnie
Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?